2737
2734
مردا هم از این پس انداز ها دارن آخه کلا آدم ها این طورین وقتی یه چیزی هست خیالشون راحته و احتیاط به ...

من موقع خرید سیسمونی فهمیدم که چقققققدر به پس انداز مخفی نیاز ندارم. واقعا پول گرفتن از خونوادم برای سیسمونی خیلی سخت بود وحشتناک سخت بود خیلی خریت کردم که از اول ازدواجم پس انداز نکردم

وگرنه همسرمم حساب مخفی نداره. حسابدارش خودمم از ریز درامدش خبر دارم 

تو رو خدا منو لایک نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بهش یاد بده از شوهرش برداره بدون اینکه بگه.بگو برای خودش پس انداز داشته باشه.همچین مردایی رو باید ...

این جور مردا بی حیان اگه بفهمه ابروریزی میکنن ک زنم دزده

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗
اره هس تو عقد شوهر منم از این کارا زیاد کرد خونه هیچکی نمیذاشت برم یا اگه میرفتم زهرمارم میکرد اشکمو ...

پسرخواهرم ماشالله مردشده ولی بااین وجودنمیذاره خودش بابچه هاتنهایی جایی بره

چون بچه هاشونم جرئت واختیارندارن

ازبچگی چشسونوترسونده ازباباشون خیلی میترسن

2731
دیگه چجوری بچه هاش ماشالله بزرگ شدن همش میگه بلکه بمیره من آزادباشم

خب بزرگ شدن راحت شده دیگه درک میکنن میفهمن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ازخوردوخوراک کم ندارن ولی لباس کمترچون رفت واندی هم ندارن تفریح هم ندارن خیلی که بخوان جایی برن

خب پس اون پس اندازیم ک خواهرت کرده برای خودشه من فکر کردم اینارو هم انجام نمیده و اون پول جمع کرده ک مثلا برای بچه هاش یه چیزی بخره ولی اگه باباشون کم نمیذاره احتیاجی نیست ک کمکش کنی 

تو پول خودشو به حسابش بریز بعد یه روز یه مناسبتی بهش کادو بده یا ازش بپرس ک هدفش از پول جمع کردن چیه ببین چی میخواد اگه دیدی یه چیزی کوچیکه یا میخواد لباس بخره تو بهش کمک کن اگه براش اینجوری بفرستی حس میکنم غرورش له بشه گناه داره

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
نه بهش یاد بده از شوهرش برداره بدون اینکه بگه.بگو برای خودش پس انداز داشته باشه.همچین مردایی رو باید ...

نه من مخالف این کارم

من هیج وقت ازاین کارانکروم همیشه ازش خواستم

خواهرمنم خیلی بی زبونه گذاسته قشنگ شوهرش سوارش شده

واقعا؟؟😭

ب قران قسم ازش شوهرمن بدبخت تر خسیس تر نیس دیشب دخترم خودشو کشت برا ی چیپس ب خدا قسم نرفت بگیر دلم براشون اتیش گرفت اینقدر گریه کردم

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2738
خب پس اون پس اندازیم ک خواهرت کرده برای خودشه من فکر کردم اینارو هم انجام نمیده و اون پول جمع کرده ک ...

ازش که پرسیدم میخوای بهت قرض بدم

گفت نه لازم ندارم اگه داشتم که نمیگفتم بیابزن توحساب بمونه

ولی کلاباسه تابچه اونم بااون شغل ودرامدوضعشون خوب نیست

اون که آره خیلی بی زبونه ولی شمانمیدونی شوهرش چه موجودعوضی ووحشی وظالمیه خوارم جرئت نداره دهنشوواکن ...

اگ. از اول خانوادت برمیگشتن بهش میشوندنش سرجاش الان این نمیشد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اره هس تو عقد شوهر منم از این کارا زیاد کرد خونه هیچکی نمیذاشت برم یا اگه میرفتم زهرمارم میکرد اشکمو ...

یاقران شوهرمنم کپ شوهرتو ولی شوهرمن خیلییییییی خسیسه

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
اگ. از اول خانوادت برمیگشتن بهش میشوندنش سرجاش الان این نمیشد

پدرومادرمن ازخواهرم بدتر

ساده وبدبخت وبی زبون😐

خواهرموتوخونه خودپدرم موقع نانزدی کتک زد جیکشون درنیومد😒ازترس ابروشون

من بچه بودم اون موقع

پسرخواهرم ماشالله مردشده ولی بااین وجودنمیذاره خودش بابچه هاتنهایی جایی بره چون بچه هاشونم جرئت واخ ...

میدونم دخترم یکسالشه چنان اخم و تخم و عربده ای سرش میکشه وقتیم اعتراض میکنم میگه بچمه ب تو چ☹

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗
واااای😭😭چطوردلش اومد

خداشاهده دیروز خونواده احمقشو برده بیرون گف نزدیک دو میلیون خرج کرده بقران دروغ نمیگم بعد دو سه روز قبل داشت میرفت با دوستش شهرستان هرچی گفتم ی هزاری بهم نداد ب امام حسین قسم راست میگم

2706