2733
2734
شوهرخواهرم انقدناجیبه خواهرم جرئت نداره خونه خواهرش بره(خواهردیگمون)چون آقاخوشش نمیادازاون باجناقش ...

مقصر خواهرت 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرخواهرم انقدناجیبه خواهرم جرئت نداره خونه خواهرش بره(خواهردیگمون)چون آقاخوشش نمیادازاون باجناقش ...

ای بابا طلاقشو بگیرین از این دی‌.س اعظم گ.ه خورده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من که کار همیشه امه .شوهر خواهر منم خسیسه و بهش پول نمیده ولی من وقتایی که خواهرم واقعا نیاز داشته باشه تو کارتش میریزم .پارسال دندان هاش درست کرد من ی میلیون ریختم براش .چون شوهرش میگفت پول ندارم .من دلم نمیاد ندم 

.                                              
2728
شما نگو برای چی میخوای ببرش خرید انتخاب کن برات بخره

اصلا نمیخره بدتر اوقاتمو تلخ میکنه یا اگرم باالاجبار بخره انقد اذیتم میکنه ک از اون خرید متنفر میشم

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗

شوهرش براش خرج میکنه مثلا لباس و اینا بخره برا بچه هاش خرید کنه و از خوردو خوراکم کم نذاره؟

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
مردا هم از این پس انداز ها دارن آخه کلا آدم ها این طورین وقتی یه چیزی هست خیالشون راحته و احتیاط به ...

برا مدیر اقتصادی خونه کاملا توجیه پذیره. چه زن چه مرد. 

ولی پنهانکاری و عدم اعتماد به طرف مقابل و توسل به حساب سازی یا دروغ( که متاسفانه رایج ترین شکل پول کندن از شوهره) اونم وقتی مدیریت اقتصادی و قبلا به دیگری تفویض کردی،بنظرم اوج نابالغیه

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

اخ چی بگم 

شما سعی کن با خواهرت رابطه داشته باشی

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
شوهرش براش خرج میکنه مثلا لباس و اینا بخره برا بچه هاش خرید کنه و از خوردو خوراکم کم نذاره؟

ازخوردوخوراک کم ندارن ولی لباس کمترچون رفت واندی هم ندارن تفریح هم ندارن خیلی که بخوان جایی برن

اره هس تو عقد شوهر منم از این کارا زیاد کرد خونه هیچکی نمیذاشت برم یا اگه میرفتم زهرمارم میکرد اشکمو در میاورد الانم ک دوتا بچه دارم با هیچ کس رفت و امد ندارم چون اقا خوشش نمیاد فقط خونه مامانم میرم هیجا دیگه حق ندارم برم اونم بابام باید بیاد دنبالم خودش نمیبره اجازه هم نمیده با اژانس یا اتوبوس برم

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗
2706