2737
2734

منم ۱۵۰ تا داشتم مامانم بالاکشیدش 🤣✋🏻

بنظرم نریز ب شخصیتش بر میخوره 

وقتی بچه اش  تولدش شده و ایتا پول جدا از دید شوهرش بهش بده

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول نده شاید شوهرش بفهمه بره خرج کنه بهش بگو هر وقت لازمت شد بگو بهم یا اگر دیدی شوهرش نفهمید به مناسبتای مختلف پول بریز به کارتش مثلا یه چیزی بخر باقیشو پول بریز به کارتش بهشم نگو

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
اره موافقم منم جدیدا به این نتیجه رسیدم که هرچی پس انداز هر زمان داشتم باهاش الیزابت بخرم. پول هرروز ...

واقعاگرونی تاکجا؟؟؟تاکی بایدادامه داشته باشه

مردبدبخت چقدبایدبدوه؟😭

زن بدبخت چجوری پس اندازکنه بابی پولی

2728
منم ۱۵۰ تا داشتم مامانم بالاکشیدش 🤣✋🏻 بنظرم نریز ب شخصیتش بر میخوره  وقتی بچه اش  تولد ...

امان از مامانا

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
اره موافقم منم جدیدا به این نتیجه رسیدم که هرچی پس انداز هر زمان داشتم باهاش الیزابت بخرم. پول هرروز ...

منم پس اندازامو همش طلا میخرم😐

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2738
واقعاگرونی تاکجا؟؟؟تاکی بایدادامه داشته باشه مردبدبخت چقدبایدبدوه؟😭 زن بدبخت چجوری پس اندازکنه با ...

چی بگم والا. ولی انچه که عیان است اینه که اگه باز ترامپ رای بیاره طلا همینجوری میره بالا چون پول ما در برابر دلار هی هرروز بیشتر و بیشتر از ارزش میفته

تو رو خدا منو لایک نکنید
پول نده شاید شوهرش بفهمه بره خرج کنه بهش بگو هر وقت لازمت شد بگو بهم یا اگر دیدی شوهرش نفهمید به منا ...

کاش تولدش همین موقع هابودتولدشوبهونه میکردم

حالایه خواهردارم وضعش ازاینم بدتره😭😭😭

به کدومشون کمک کنم😔

کاش تولدش همین موقع هابودتولدشوبهونه میکردم حالایه خواهردارم وضعش ازاینم بدتره😭😭😭  به کدوم ...

باز شکرش شما وضعت خوبه 

درحد توانت ب جفتش کمک کن هم ثواب داره هم اینکه خواهری برا همین روزاست دیگه

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
کاش تولدش همین موقع هابودتولدشوبهونه میکردم حالایه خواهردارم وضعش ازاینم بدتره😭😭😭  به کدوم ...

از الان خواهراتو ببین و به فکر خودت باش که توی متاهلی اینجوری نشی. از الان پس انداز کردن و حساب مخفی داشتنو یاد بگیر 

تو رو خدا منو لایک نکنید

دقیقا هر چی گفتی انگار شوهر منو گفتی دریغ از ی هزاری ک بهم بده وقتیم میگم میگه چی‌کم داری پول میخایی چیکار😔 ی پس انداز کوچولو دارم اونم یا خانوادم دادن یا تولدم بوده کادو گرفتم ک پنهونی پس انداز کردم شوهرمم همش میگه من ک میدونم ۱۰ میلیون تو حسابت داری بده ب من'😢😢😢 

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗
2706