2737
2734
عنوان

توروخدا بیاید قطب جنینی چیه

1464 بازدید | 14 پست

تو سونو سن بارداری زده پنج هفته و یک روز بعد همه چیز نرماله فقط نوشته قطب جنینی واضحی دیده نشد اندازشم 13 میل. تو اینترنت نوشته نشانه سقط. اره؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا سقط چیه ینی سروته جنین معلوم نیست برا منم تو ۶ هفته اینل نوشته بود معلوم نیست شمال جنوبش قط ...

الان نی نیت سالمه

دست و پام داشت میلرزید ینی

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2728
قطب جنین  یا فتال پل همون جنین اولیه که بعداً دارای ضربان و قلب میشه و رشد می کنه و تبدیل به جن ...

خب ینی الان چی ندیده؟ 

خب ینی الان چی ندیده؟ 

ممکنه زود رفتی و لقاح دیر انجام شده یا سونوی شکمی بوده دیده نشده و باید دو هفته یا ده روز صبر کنی و سونو رو تکرار کنی. ان شاءالله تا اون موقع تشکیل میشه و ضربان داره. اما اگر بعد دو هفته تشکیل نشه بارداری پوج هست. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
دقیقاً هفته چندی؟ بر اساس تاریخ پریود؟

بر اساس تاریخ پریود 6 هفته اما من خیلی دیر باردار شدم 18 سیکلم بود دوره هامم 30 روزه س. ولی تاریخ سونو زده 5

ممکنه زود رفتی و لقاح دیر انجام شده یا سونوی شکمی بوده دیده نشده و باید دو هفته یا ده روز صبر کنی و ...

فک کنم هم زود رفتم، همین اینکه اره من دیر باردار شدم 18 سیکلم رابطه داشتیم. 

آره الان حدودا ۱۴ هفتم غربالگری هم رفتم خداروشکر سالمه امروزم میرم جنسیتش😍

فک میکنی دختره یا پسر؟ 

من خیلیییییی میخوابم همه میگن دختره

بر اساس تاریخ پریود 6 هفته اما من خیلی دیر باردار شدم 18 سیکلم بود دوره هامم 30 روزه س. ولی تاریخ سو ...

منم سیکلم طولانی بود و تخمک گذاریهام حوالی روز ۱۸ تا ۲۱ سیکلم بود. ممکنه لقاح دیر انجام شده باشه. پس صبر باید بکنی. 

این لینک هم بخونی درباره قطب جنین توضیح داده

http://sadrasono.com/قطب-جنینی-سونوگرافی-اوایل-بارداری/

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
فک میکنی دختره یا پسر؟  من خیلیییییی میخوابم همه میگن دختره

منم خیلی میخوابیدم اوایل بعد بهتر شدم

والا تو سونوگرافی مادربزرگا میگن پسر چون علائمم به پسر میخوره

دکتر برا فردا ظهر نوبت داد برم ببینم فسقل چیه

منم خیلی میخوابیدم اوایل بعد بهتر شدم والا تو سونوگرافی مادربزرگا میگن پسر چون علائمم به پسر میخوره ...

ببین برا من اینقدر شدیده که خوابم مثل بیهوشیه😂بعد اگه شرایطش باشه میتونم کل شبانه روز رو بخوابم خیلی عجیبه واسم اصلا این حجم از خستگی 

2706