2726

من اصلا شکر نمیخورم ولی دیرور سه تا ویفر بزرگ شکلاتی خوردم یا یهو دو سه تا بستنی میخورم ولی اصلا قند و شکر نمیخورم ولی خیلی میترسم ک قند بگیرم....

شما چقدر میخورین؟؟؟ شما هم هر روز قند و شکر میخوربن؟؟،

من بخاطر تنبلی متفورمین میخورم رفتم از دادم قندم ۷۱ بود حالا نمی دونم بخاطر متفورمین انقدره یا خودش انقدره؟؟؟

میشه راهنماییم کنید لطفا....

من کلا افت قند دارم، باید بیسکویت و شکلات دم دستم باشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما اصلا مصرف قند و شکر نداریم ، همیشه مهمون میاد یادم میاد قندون بیارم ، صبحونه گاها مربا میخوریم ، تابستون شربت میخوریم ، هفته ای ی بار شیرینی میخریم ، کیک و بیسکویت هم خیلی علاقه ندارم مگر اینکه کیک خونگی باشه یا کیک تولد ،  دیگه مصرف دیگه ای نداریم  ، من معمولا قند و فشارم نرمال یا پایین هست ، مامانم به زور بهم چیزای شیرین میده 

پس چرا دهنم خشک میشه؟؟؟ شما هم هر روز چیزهای شیرین میخوری یا من فقط اینجورم؟

قند نمیخورم زیاد چون چایی درست نمیکنم

فقط یدونه چایی شیرین صبحا کع توش شکره

بستنی هم نمیخورم

دهنت خشک میشه اب ولرم بخور نه قند

نمی دونم شاید منم چون متفورمین میخورم قندم افت داره ک انقدر معتاد ب شیرینیم

ببین من خودم عاشق شیرینی هستم.یعنی شیرینی تر میبینم شوهرمم بهش میفروشم😄 ولی خب فعلا نمیخورم. الان دیگه بیسکوییتای رژیمی میگیرم یا اونایی که فند طبیعی مثل شهد توت داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706