2726

بچه ها من ۳ روز مونده به موعد پریودم دیروز باشوهرم رفتیم بیرون اومدم خونه رفتم دستشویی یه ذره خون دیدم خیلی کم از یه دونه عدس کمتر ترسیدم فکر کردم دارم پریود میشم همون دیشب دوتا قرص دوفاستون خوردم (به مدت ۱۰ روز خورده بودم دیشب یازدهمین شب اونم بخاطر یه قطره خونی که دیدم خوردم)بی بی چک مارک زیموها گرفتم داروخونه ای گفت خیلی دقیقه امروز صبح گذاشتم منفی شد حتی خط خود بی بی چک هم کم رنگه ...من این ماه دکترم کلومیفن و امپول هم داده بود الانم که روز ۲۷ ام هستم فقط یکم نوک سینه هام درد میکنه و دل درد دارم هراز گاهی ممکنه من زود بی بی گذاشته باشم ؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه نباید دوفاستون رد از 10 تا بیشتر نخورد... منم این ماه میخورم از شب 16 پری شما از شب چند میخوردی؟ ...

اره دوفاستون کلا ۱۰ شب خورده میشه ولی من بخاطر اون لکه خونی که دیشب دیدم دوتا دیگه قرص خوردم شب 

شما از شب چند پری خوردی؟؟؟ ولی باید نمیخوردی شاید داشتی پری میشدی

من دقیقا از شب ۱۴ پریودم دکتر گفته بود شروع کن شبی دوتا 

اخه هیچوقت اینجوری پریود نمیشم اصلا در حد پریود نبود همون یه بارم بود الان هی دسشویی میرم هیچ لکی ندارم 

شما از شب چند پری خوردی؟؟؟ ولی باید نمیخوردی شاید داشتی پری میشدی

اخه دوفاستون پروژسترون داره دیگه مانع سقط میشه من واقعا لک دیدم ترسیدم بخاطر این قرص خوردم

انشالله که لک لانه گزینه ای باشه منم این ماه میخورم انشاالله که هردو باردار باشیم 

توکل بخدا امیدوارم لک لانه گزینی باشه منم هی از دیشب با این امید دلمو خوش کردم انقدر ترسیدم انگار که تمام امیدام نا امید شه اخه تنبلی و... نداشتم دکترم گفت اگه بعد ۳ ماه حامله نشدی بیا رفتم برام کلومیفن و اچ س جی دوفاستون نوشت تو روز ۱۴ ام رفتم سونو سمت راستم فولیکول ۱۹ و ۱۷ و سمت چپ ۲۴ ۱۸ ۱۹ داشتم ازمایشام خوب بود AMH ۱.۲ بود دکتر گفت خوبه خلاصه که این ماه خیلی امیدوار بودم و هنوزم هستم یه خواب خوب هم دیدم با خودم عهد بستم ان شالله که بی بی چکم مثبت شد نماز شکر بخونم و برای همه منتظرا دعا کنم چون سخته انتظار من ماه چهارمه اقداممه و واقعا دلم نی نی میخواد

توکل بخدا امیدوارم لک لانه گزینی باشه منم هی از دیشب با این امید دلمو خوش کردم انقدر ترسیدم انگار که ...

انشالله عزیزم مطمئن باش که بارداری.. میگن بعد لک لانه گزینی که دیده میشه بعد یک هفته بی بی +نشون میده 

انشالله عزیزم مطمئن باش که بارداری.. میگن بعد لک لانه گزینی که دیده میشه بعد یک هفته بی بی +نشون مید ...

ان شالله عزیزم 

میخوندم جایی که ۳ ۴ روز قبل موعد لک لانه گزینی دیده میشه 

2706