2733
2734
عنوان

سلام ی لحظه بیاین فوووووررررری

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 77 پست
همش میگه باید ببین اونجا زندگی کنیم بزرگ بشی .ک هرشب راحت بخوابیم .کدبانوبشی.خانوم بشی.بدبینیتوبذاری ...

ببخشیدا ولی اعصابمو خورد کرده شوهرت خیلی ببخشید چقدرررر زِر میزنه

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
به بابات بگو باهاش حرف بزنه . چرا میخواید برید اونجا؟ اینجایی که هستید چه مشکلی داره؟ اجاره نمیتونید ...

چرا ماهی ۸قسط میدیم جدیدا اما دیگه چیزی دستمان نمونده ازچندماه پیشم هی میگه بریم؟ اونجا خونه هم پیدا میشه اما جای خیلی متوسط امامیتونست کناربذاره ک خونه بگیریم خب میگه طلاهاتوبفروش تانریم خیلی زورم داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش میگه باید ببین اونجا زندگی کنیم بزرگ بشی .ک هرشب راحت بخوابیم .کدبانوبشی.خانوم بشی.بدبینیتوبذاری ...

بگو من الانشم خانمم..کنار دست مادرشوهر بد کسی خانم نمیشه عصبی میشه مریض میشه افسرده میشع.اونجا سعی کن نری .ولی واسه بدبینیات راست میگه گلم تاچیزی ازش ندیدی شک نکن سوظن خودت رو داغون میکنه طرف مقابل که بدباشه کارشو محتاطانه تر انجام میده خوبم که باشه شک تو اونو تشویق به کار بد میکنه پس سعی کن روی این اخلاقت کارکنی ..

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

آخه من ناامیدبودم از زندگی ازاینکه ب خانم ای دیگه نگاه میکرد منم یازده ماهه انگشت شمارغذادرست کردم و خونه مرتب کردم قبل عقد گفت چادرامانپوشیدموبی مجابم بش تهمت زدم بی احترامی عصبانیت ب وجود اومد حالا درو اونه 

2731
چکارکنم بگید

اگه آدم نشد طلاق بگیر قبل از اینکه

یه بچه بیگناه و هم وارد زندگیت بکنی

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738

ببخشیدااا ولی زر مفت می زنه :/

عزیزم وقتی تفاهم ندارید بایدددد جدا بشید حتی اگه با تمام وجودت عاشقشی هم باید جدا زندگی کنید 

با توجه ب چیزی ک می گی شما اصلا رابطه ی خوبی ندارید

طلاق بگیر عزیزم

هر روزی ک بگذره سخت تر می ش جدا شدن . اگه این بین پای بچه هم بیاد وسط ک دیگه هیچی...

چکار کنم منم مثل مادرش مثل خواهراش حرفم برش داشته باشه 

شما همسرشی

باید حرفت چند برابر خواهر و مادرش روش اثر بذاره چون ایشون خودش شما رو انتخاب کرده

اگر اینطور نیست شما مناسب هم نیستید عزیزم

آخ خدا وضع خودمومیدونم یکماه خونه پدرم هرروز و هر دقیقه اشک بود الان خودم بدم خب خودمومیشناسم

عزیزم از تاپیکات متوجه شدم که دچار بدبینی شدید هستی در حدی که شب تا صب مدام سین جیم میکنی شوهرتو خواب براش نذاشتی.به نظرم اون مرد خوبیه هر مردی بود دیگه خسته میشد بدبینی خیلییییی بده دچار وسواس فکری شدی متاسفانه داری نفت رو اتیش میریزی خودت زندگیتو خراب کردی

عزیزم از تاپیکات متوجه شدم که دچار بدبینی شدید هستی در حدی که شب تا صب مدام سین جیم میکنی شوهرتو خوا ...

چی بگم خستم چکارکنم اون الان داره اشغال بودنشونشون میده هرچی دلم میگم بسه کوتاه نمیاد

یکی از اقوام ما مثل شما خیلی به شوهرش بدبین بود تهمت میزد شوهرش خسته شده بود شب تا صب جواب پس میداد به زنش اخر رفت یه زن گرفت اوردش خونه گفت بیا خیال خودتو خودمو راحت کردم حالا بشین هی تهمت بزن.زنه خودش قسم میخورد میگفت خودم باعثش شدم خودم کردم که لعنت بر خودم باد.

2706