2726
الان که دیلیت زدم برم تنظیمات اینستا ویرایش کنم؟ یا دیگه لازم نیست؟

ن دیگه لازم نیست

متن داخل اسکرین رو نخوندم ی زری زدم، لازم نیست بری تنظیمات اینستا

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره ... توام نصبش کن تا بتونی دیلیت بزنی ، اگه مشکل قبلا من و داری با اینستا حتما باید خود برنامه ای ...

میدونی چجوری شد؟ ببین اینستا رو نصب نکردم. رفتم گوگل با فیلترررشکن روشن، بعد نوشتم حذف اکانت اینستا، رفتم صفحه لاگین اونجا اسم و رمز دادم و مراحل دیلیت. دیگه لازم نشد دوباره اینستا نصب کنم.

اونقدر ترکیدم که دیگه نمیدونم چه اسمی بذارم🤣
2728
میدونی چجوری شد؟ ببین اینستا رو نصب نکردم. رفتم گوگل با فیلترررشکن روشن، بعد نوشتم حذف اکانت اینستا، ...

خوبه⁦❤️⁩ اینستا ف.ی.ل.ت.ر.شده ، برا همین برای دیلیت نیاز ب ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن  داره

مثل تلگرام که ف.ی.ل.ت.ر شده و برای دیلیت اکانت نیازی ب ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن داره

منم لطفا راهنمایی کنید چطوری شماره ای که تو اینستا وارد کردمو تغییر بدم😞😞 سیمکارتمو گم کردم الان ...

ببین این دوستمون منو خیلی خووب راهنمایی کردم بپرس ازشون

خوبه⁦❤️⁩ اینستا ف.ی.ل.ت.ر.شده ، برا همین برای دیلیت نیاز ب ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن  داره مثل تلگرام که ...

عزیزم این کاربرو راهنمایی میکنی لطفا؟ اینجا پست گذاشته

منم لطفا راهنمایی کنید چطوری شماره ای که تو اینستا وارد کردمو تغییر بدم😞😞 سیمکارتمو گم کردم الان ...

برای سیم کارتت هم میتونی بری سیم کارتتو تحویل بگیری...برای باایمیل هم وارد کاربریت شدی تاحالا؟

اول طبق این اسکرینهایی ک برات فرستادم عمل کن

شات چی؟ اثلا وارد نمیشه. شما  الان برو گوگل یا کروم بزن http//instagram.com  اصلا نمیره که ...

با اینترنت اکسپلورر گوشی ت برو نمیدونم یه مدته با کروم نمیره

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706