2703
2553

سلام .من دیشب چیپس سرکه ای خوردم رفته بود داخل نای چند دقیقه بعد خوب شد .اما الان صبح شده یک ساعته توی خواب سرفه میکنم همون طرفی که چیپس رفته بود گاز سرکه داره اذیتم میکنه.گلوم از بس سرفه میکنم داره زخم میشه.خواهش میکنم  اگه راهکاری بلدید بگید چیکار کنم🙏

شربت دیفیمن هیدارامین بخور... اب جوش عسل و لیمو بخور

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

رفته دم نایت یاهنوز هست یا اینکه اینقدر سرفه کردی جاش حساس شده اگر اولیه باید کاری کنی  در بیاد اگر دومیه اب ولرم خوبه بارهنگ بجوشون قشنگ بجوشه وبخور .فقط ابجوشیده ولرم بخور 

رفته دم نایت یاهنوز هست یا اینکه اینقدر سرفه کردی جاش حساس شده اگر اولیه باید کاری کنی  در بیاد ...

خب اگه هنوز دم نای باشه چیزی باید چیکار کنم اطلاع داری؟ آخه زیاد سرفه هم نکردم یهو دوباره صبح اینجوری شد .شب خوب بودم .تعجبم از همینه.گاز اون سرکه داره یه طرف گلومو اذیت میکنه

خب اگه هنوز دم نای باشه چیزی باید چیکار کنم اطلاع داری؟ آخه زیاد سرفه هم نکردم یهو دوباره صبح اینجور ...

اگر دم نایت باشه که فقط باید سرفه کنی تا را بیاد ولی اون مورد فقط چیز ولرم بخور همین الان برو اب جوشیده بخور داغ نباشه .خودت احساس میکنی هست یا نه.تو این موقعیت سرفه کنی همه چپ چپ نگات میکنند.اگر بهتر نشدی شربت حساسیت بخور .پسدو افرین یا دیفن هیدرامین .یا قرص نئوتادین