2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تصادف میکنه فک کنم 

همون فیلمیه ک کلی سانسور شده 

در اصل پدره به بچش تجاوز کرده

هر جا تاپیک دوست پسر ببینم گزارش میزنم ، بذار بگن افکارم پوسیده ست ، اما من دختری ام که تمام زیباییم و محبتم و احساسم رو فقط و فقط خرج همسرم میکنم نه یه پسر غریبه که معلوم نیس تهش بیاد منو بگیره یا جداشیم و همش بترسم مبادا ازدواجم رو به هم بزنه (کم نبودن این تاپیک ها و اینجور موارد)  ، گاهی افکار پوسیده بهتر از روغنفکریه !یادتون نره ما تو ایران زندگی میکنیممممم
از ترس سکته میکنه...

نه گلی

تصادف میکنه

هر جا تاپیک دوست پسر ببینم گزارش میزنم ، بذار بگن افکارم پوسیده ست ، اما من دختری ام که تمام زیباییم و محبتم و احساسم رو فقط و فقط خرج همسرم میکنم نه یه پسر غریبه که معلوم نیس تهش بیاد منو بگیره یا جداشیم و همش بترسم مبادا ازدواجم رو به هم بزنه (کم نبودن این تاپیک ها و اینجور موارد)  ، گاهی افکار پوسیده بهتر از روغنفکریه !یادتون نره ما تو ایران زندگی میکنیممممم
2738
چ مسخره

پدرش در بچگی بهش تجاوز میکرده اینم از ترس اینکه بقیه بفهمن و آبروش بره و میخواستن ببرنش آزمایش، سکته میکنه...

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
همونکه بازیگره مردش حامدبهدادبود ؟

اره مگه دختره تصادف نمیکنه؟ 

خیلی وقت پیش دیدم دقیق یادم نی

اره مگه دختره تصادف نمیکنه؟  خیلی وقت پیش دیدم دقیق یادم نی

اره طفلی میبرنش مطب معاینه شه مادرشوهرش .وقتی میفهمه ازمطب میزنه بیرون بعدشم ماشین میزنتش .من اولای فیلموندیدم الان فهمیدم چرااینکاروکرده

2706