2726
عنوان

کیا الان تو راه سرکارتونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 186 پست
حقوق ماهیانه تون چقد میشه؟  و چقد به پرستار میدین و چندساعت میمونه خونه تون؟

این ماه کسورات نداشتم

شهریور و اسفند کسورات نداریم ۱۰ تومن

ماه قبل ۶ تومن بود

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این ماه کسورات نداشتم شهریور و اسفند کسورات نداریم ۱۰ تومن ماه قبل ۶ تومن بود

چقد به پرستار میدین؟

بین اینکه پرستار بگیرم و نگیرم گیر کردم.چون وام زیاد گرفتم دستم زیاد باز نیست از طرفی خانواده مادرشوهرم جوری شده که احتمالا دیگه نتونه خوب به بچم برسه

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
بنظرت مدیرت بیمه خوبه یا مدیریت بازرگانی برا ادامه تحصیل

بیمه سخته

من گرایش بازاریابی بوده واقعا شیرینه

اصلا بیمه دوست ندارم

اما شاید بازار کار بیمه بهتر باشه

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
چقد به پرستار میدین؟ بین اینکه پرستار بگیرم و نگیرم گیر کردم.چون وام زیاد گرفتم دستم زیاد باز نیست ...

۲۷۰۰

به زور راضی شد

ساعت ۷ تا ۱۴

چقدرحقوقته که روزی صدتومن کرایه بایدبدی؟؟؟نری بهتره که

مسیر رفت گرونه

برگشت ساعت یک حدود ۲۵ میدم

امروز استثنا با اسنپ اومدم با همسرم میرم

جدی بیمه سخته؟میخواستم بخونم  بازاریابی کمکی ب شغلتم کرد

بیمه شنیدم محاسبات ریاضی داره

بازاریابی من خوندم چون راحتتر بود از بقیه گرایشها

چقد زیاد میدی 😊 

پارسال ۱۷۰۰ بود

2706