2733
2734
عنوان

کیا الان تو راه سرکارتونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 186 پست
قم انشاءالله بسلامتی خدا بهت دوتا فسقلی بده 

ممنون گلم. فدات 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
مگه دوركارى از هفته قبل لغو نشد عزيزم؟

نه ادامه داره 

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با دوتا بچه چجور تونستی زندگی رو تو دستت بگیری بچه هات چند سالشونه خودت چی

همیشه پرستار میگیریم 

حتی بعد زایمان که خونه بودم پرستار گرفتم چون مادرم هیچ وقت کمکی به زندگی من نکرد 

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
خدانکنه عزیزه دلم شوهره منم ارشد حقوق هستش با دوتا بچه میخواد بره سربازی😣 با وجود دخترت تونستی اد ...

اشكالى نداره همسر منم بعد ازدواج رفت سربازى سخت نگير 😁 من قبل بچه تحصيلاتم تموم شده بود عزيزم ولى خب هر كس علاقه داشته باشه با بچه هم ميتونه بخونه

مرسي شما خوبين؟😊

فدا  کدوم استانین؟؟! همکار نباشیم واقعا من تو اجرا احکام حقوقیم ☺️

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738
همیشه پرستار میگیریم  حتی بعد زایمان که خونه بودم پرستار گرفتم چون مادرم هیچ وقت کمکی به زندگی ...

خانواده منم بچه هامو میدونم نگه نمیدارن اخه میخوام ادامه بدم 

چند سالته بچه هات چی

خانواده منم بچه هامو میدونم نگه نمیدارن اخه میخوام ادامه بدم  چند سالته بچه هات چی

خودم ۳۹

۹ ساله و ۲ ساله

اشكالى نداره همسر منم بعد ازدواج رفت سربازى سخت نگير 😁 من قبل بچه تحصيلاتم تموم شده بود عزيزم ولى خ ...

درسته ولی خب نگهداریشون سخته پرستار معتمد نمیشه گیر اورد مهدم نمیتونم بذارم فعلا باید غیر حضوری بخونم

من سرکارم نیم ساعته رسیدم.بانکم

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2706