2726
عنوان

کیا الان تو راه سرکارتونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 186 پست
اره میدونم مزد تلاشته گلم انشاءالله همیشه پر از خیروبرکت باشه چ زحمتی کشیدی

فدای شما ن  اخه یکی اونروز گف لابد بابات شهیده یا جانباز الحمدالله هیچ کس من ن تو جنگ بوده ن خواهد بود  18 سال زحمت کشیدیم ماما نامون سر ما پیر شدن...  ولی  خدا کمک کنه باردار شم عشق بچم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دادگسترى

همکار چطوری؟!؟ 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
فدای شما ن  اخه یکی اونروز گف لابد بابات شهیده یا جانباز الحمدالله هیچ کس من ن تو جنگ بوده ن خو ...

درسته ک تمام فرزندای شهیدا و جانبازا بهشون رسیدگی شدید میشه 

ولی خب هر انسانی با تلاش و زحمت واقعی ب جایی رسیده مهم تلاشته و جایگاهت 

2728
چ ربطی ب کرونای بیچاره داره لعنت ب بانی گرونی ادل صبحی خدا صدام رو بشنوه لعنت بفرسته جای لعن شمرمهرر ...

بله متاسفانه ولی منظورم این بود که اگه کرونا نبود به راحتی با تاکسی و مترو می‌رفتیم اینور و اونور ، الان از ترس باید با اسنپ رفت .

منظورم عامل گرونی نبود عزیزم .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
اسم دخترمو میذارم هلن😁😁اسمت واقعا هلن

خیر؟  اسمم یه اسم خوشگله هلن اسم دختر ایندمه...  کدوم استانی؟؟!؟ 

اگ هر روز اسنپ میگیری ب نظرم ی سرویسی چیزی بگیر بزا خودت

نه امروز همسرم دورکاری داره

همیشه باهم می ریم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
فدات شم عزيزم شمام همچنين🌹 يه دختر دارم ارشد حقوق هستم

منم ارشد حقوق  دارم ارشدتون چیه  خصوصیه جزاست بین الملل؟!؟ 

اگه از سر نیاز و یا اجبار آدم بره سرکار ، خب مسلما خوب نیست .  ولی اگه برای استقلال و حضور تو ...

آره از یه جایی به بعد نیاز مالی هم نداری اما مجبوری بدی تا بازنشست شی

من الان ۱۹ سال دارم میرم خسته شدم خصوصا که دوتا بچه دارم که همش میگن مامان بمون خونه پیش ما 

چیزی نمونده تا بازنشستگی میرم تا زحمات اینهمه سالم هدر نشه

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2706