2726
عنوان

کنکور ارشد

99 بازدید | 21 پست

دوستان کسانی که ارشد خوندین دولتی! 

با رتبه 3695 میشه شبانه قبول شد با اینکه مجاز به روزانه شبانه شدم رشته نرم افزار! 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

3695 مجازی! روزانه!

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر 

اما عزیزم امسال بعضی رشته ها ظرفیت ها برده بودن بالا

مثلا همین نرم افزار آخرین رتبه 5 هزار خورده بود الان سده آخرین رتبه 6 هزار خورده

2728
والا بببینید مثلا شما  دانشگاه خوب بخای نمیشه ولی زاهدانو  ایلام سقزو اینارو شاید بیاری من ...

نوبت دوم دانشگاه صنعتی شیراز بهم گفتن شاید بیاری به احتمال زیاد چون ظرفیت ها بردن بالا

نوبت دوم دانشگاه صنعتی شیراز بهم گفتن شاید بیاری به احتمال زیاد چون ظرفیت ها بردن بالا

ان شا الله ما که بخیل نیسیم تهرانم بیاری خوشحال میشم  درسته  شایدم بردن بالا

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
والا بببینید مثلا شما  دانشگاه خوب بخای نمیشه ولی زاهدانو  ایلام سقزو اینارو شاید بیاری من ...

برای معلمی یا تدریس توی دانشگاه اقدام نکردی؟

برای معلمی یا تدریس توی دانشگاه اقدام نکردی؟

کارمندم یه دوماهیه مرخصی گرفتم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
ان شا الله ما که بخیل نیسیم تهرانم بیاری خوشحال میشم  درسته  شایدم بردن بالا

😂😂😂😂😂 والا شهرستان خانواده نمیذارن!  شیراز خودمون هرچه پیش آید خوش آید 

😂😂😂😂😂 والا شهرستان خانواده نمیذارن!  شیراز خودمون هرچه پیش آید خوش آید

مال شیرازی؟؟ اصالتا؟! 

2706