2733
2734
عنوان

ابجیامو ببیرم پیش همسایع یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 82 پست
پنج و سه روزای دیگه مستخدم میاد امروز نیومد

آهان پس همون ببر پیش همسایه دیرت نشه مدرست

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجبورم برم الان دیگه باید راه بیافتم دیرم نشه

خدا به همرات

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2728
اخه اگه نرم علاوه بر دبیر و مدیر مامانم دعوام میکنه قبل رفتنی گفت حتما بری

یعنی چه

والدینتون باید ی تصمیم درست و حسابی بگیرین...یعنی چع گردن تو انداختن

بچه ها چن سالشونه

مگه ی روز دوروزه

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
پس برواوف لعنت ب این اموزش ک دخترای مردمو زابرا کردن تو این کرونا مدیرتونم غلط کرده شماره مدرسه تو ب ...

بر اعصاب خودت مثلث باش سر صبحی...

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
پنج و سه روزای دیگه مستخدم میاد امروز نیومد

اگه همسایه ادم مورد اعتمادی هست کلید بزار پیشش بگو گاهی سری بهشون بزنه اگر هم نه نرو امروز بگو معدم بهم ریخته بود استفراغ میکردم فردا ک رفتی مدرسه

2738
یعنی چه والدینتون باید ی تصمیم درست و حسابی بگیرین...یعنی چع گردن تو انداختن بچه ها چن سالشونه مگ ...

عزیزم مستخدم داریم امروز نیومد مامان گفت حالا ببر همسایه بالا تا دوازده که من میرسم پنج و سه سالشونه

اگه همسایه ادم مورد اعتمادی هست کلید بزار پیشش بگو گاهی سری بهشون بزنه اگر هم نه نرو امروز بگو معدم ...

مامانمم همینو گفت اصن دلم نمیاد بیدارشون کنم مث فرشته ها خابیدن

عزیزم مستخدم داریم امروز نیومد مامان گفت حالا ببر همسایه بالا تا دوازده که من میرسم پنج و سه سالشونه

خب زنده باشن.. همین ی روز بمون پیش بچه ها ....

گناه دارن طفلی ها رو بیدار نکن....بگیر بخواب  

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
خب زنده باشن.. همین ی روز بمون پیش بچه ها .... گناه دارن طفلی ها رو بیدار نکن....بگیر بخواب   ...

بخدا خودمم همینو میخواستم ولی نمیشه گلم کلید میدم همسایه نگاهی بندازه بهشون

2706