2726

اش دوغ باید دوغ و سبزی اش و یکم برنج و بلغور همرو بریزی بعد با ملاقه هم بزنی تا جوش بیاد 

بعدشم نخود جدا بپزی اضافه کنی 

به راحت ترین حالت ممکن گفتما😜😁

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

میتونی همون اول یکم اردو تو اب حل کنی بریزی 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آش دوغ و من اینجوری درست میکنم

جو کلم وسبزی و جدامیپزم به دوغ یه تخم مرغ و

۳قاشق آرد میزنم خوب هم میزنم داخل ظرف

بعد دوغ و میزارم جوش بیاد مرتبم باید هم بزنی

بعد جوش اومدن سبزی و جو وکلم ونخود وفلفل

سبز و میریزم توش نیم ساعت باهم میجوشن

زیرش وخاموش میکنم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728

منم دلم کشید لعنتی

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
نه تخم مرغ و دیگه از کجا اوردی من ساده دوست دارم به به به 

تخم مرغ نمیزاره دوغ موقع جوشیدن ببره عزیزم

توی آشم اصلا معلوم نیست

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
تخم مرغ نمیزاره دوغ موقع جوشیدن ببره عزیزم توی آشم اصلا معلوم نیست

ایول 

فکر کنم اینجوری که شما درست میکنید خیلی بهتر از مال من باشه مزش 

ایول  فکر کنم اینجوری که شما درست میکنید خیلی بهتر از مال من باشه مزش

آره خیلی خوشمزه میشه مخصوصا وقتی سبزیش و

خیلی ریز خرد میکنم وآحرای پخت میریزم داخل دوغ خیلی خوشمزه ترمیشه

آره خیلی خوشمزه میشه مخصوصا وقتی سبزیش و خیلی ریز خرد میکنم وآحرای پخت میریزم داخل دوغ خیلی خوشمزه ...

من تاحالا کلم نیمزدم 

ممنون حتما امتحان میکنم اینحوری

من اش دوغ اصل آستارا بلدم

اول اگه دوغت محلی باشه چ بهتر 

دوم سبزی اش دوغ باید اسفناجاش یکم درشت خوردبشه 

سوم نخودتواز قبل توزودپز بپز برنجتم نیم دونه خیس کن

اولش دوغوبریزونخودوبرنجتو خوب باید تن تن هم بزنی یه تخم مرغم بزنوهمبزن تا نبره شروع به قل زدن کردسبزیتوبریزوسیرتو بدش که دیدی خوب همه چیت جا افتاده نعناداغتودرست کن و نوش جانت کن اگه دیدی ابکی شده سه قاشق ارد بزن جدا بدش بریز توش اش دوغ باید خوب هم بزنی تا رده رده نشه 😊

آره خیلی خوشمزه میشه مخصوصا وقتی سبزیش و خیلی ریز خرد میکنم وآحرای پخت میریزم داخل دوغ خیلی خوشمزه ...

سبزی شو چیا میزنی؟

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
سبزی شو چیا میزنی؟

اسفناج و شوید وگشنیز و ترخون ویه کم جعفری

2706