2733
2734
باورت میشه از وقتی کرونا اومده و تعطیل شده این منم که فقط سین میکنم 😂😂😂😂 هی میگه پایان نامتو نوش ...

وا مگه برا اونا مهمه ؟ 

ولی کارشون زشته خوبه ریس جمهور میشدن خدا رم بنده نبودن

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای همه استادا تو تحصیلات تکمیلی اینجورین

الان یه سوالو یه هفته اس دارم ازش می پرسم سین می زنه جواب نمیده😐

بعد اومدم امتحانش کردم، کنار سوال اولیه یه سوال دبگه هم پرسیدم. سوال دومیه رو جواب داد باز اولی رو نه😐

به خدا سرویس می کنن ادمو

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
وا مگه برا اونا مهمه ؟  ولی کارشون زشته خوبه ریس جمهور میشدن خدا رم بنده نبودن

اینکه سین میکنن و کلا جواب نمیدن بله دور از ادبه، ولی شما به ادب و شخصیت خودت نگاه نکن، بعضی از دانشجوها هم واقعا پیامهایی میدن که آدم دوست داره بهشون بد و بیراه بگه و ترجیح میده سکوت کنه... من تجربشو دارم و این ترم دیگه یک خط و گوشی جدا فقط مخصوص دانشجوهام کنار گذاشتم که راحت باشم و هر دقیقه و هر روز پیامهای الکی ازشون نبینم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
وای همه استادا تو تحصیلات تکمیلی اینجورین الان یه سوالو یه هفته اس دارم ازش می پرسم سین می زنه جواب ...

یعنی چی 😐😐😐بلد نبود ؟

من ی بار سوالی که دارم میپرسن جواب نداد بیخیال میشم

2738
اینکه سین میکنن و کلا جواب نمیدن بله دور از ادبه، ولی شما به ادب و شخصیت خودت نگاه نکن، بعضی از دانش ...

والا ب خدا من بی ادبی نکردم سوال درسیمو پرسیدم کلا تو این ترم که گذشت 6 7 بار پیام داده باشم 

والا ب خدا من بی ادبی نکردم سوال درسیمو پرسیدم کلا تو این ترم که گذشت 6 7 بار پیام داده باشم 

میدونم عزیزم، منم اصلا منظورم شخص شما نبود، ولی گفتم همه مثل شما اهل ادب و مراعات نیستن و انقدر تجربه های بد برای اساتید باقی میذارن که آدم میگه بهتره جواب هیچکدومو ندم

یعنی چی 😐😐😐بلد نبود ؟ من ی بار سوالی که دارم میپرسن جواب نداد بیخیال میشم

سوالم اصلا درسی نبود، اداری بود

باید برا پایان نامه یه فرمی رو امضا می کرد، ششصد بار ازش پرسیدم امضا کردید استاد، جواب نمیده (وقت هم شدیدا محدود) بعد یه سوال دبگه می پرسم، اونو جواب میده😐

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

می دونی اسی بهشون حق میدم بعضی از دانشجو هااا سوالات خیلی الکی می پرسند که جوابش فقط یه نگاه تو کتاب هست با یه سرچ ساده که خودش باید انجام بده نه استاد

دانشجوهاا انتظار دارند همه چیز اماده تو سینی جلوشون باشه اگه می ذاشتی هم انتظار داشتند پایان نامه ها رو استادا براشون بنویسند   

مثلا چه جور پیامایی میدن؟

مثلا دانشجو بوده که برگه پایان ترمشو از ۲۰ نمره، پنج ونیم گرفته بود!

من اول همین نمره های خودشون رو بهشون نشون دادم و بعدش روی نمودار بردم و این پنج ونیمها شدن ۹.۵

بااااز برای اینکه معدلشون فقط بخاطر درس من پایین نیاد و مشروط نشن همه ی افتاده ها رو با ۹.۹۹ انداختم ولی واقعا اگر به پنج و شش شون ده میدادم حق کسانی که خودشون ۱۸ و ۱۹ شده بودن قطعا ضایع میشد

بعد طرف با کمال وقاحت به من پیام داده که استادجونم یکصدم نمره رو میدادین دیگه، بخاطر یکصدم ما رو انداختین!!!

در صورتیکه یکصدم نیست بلکه پنج نمره است، ضمن اینکه ما حتی اگر مطمئن بودیم که استاد برگه مونو بد تصحیح کرده و نمره کمتر از حقمون داده با هزار مقدمه چینی و لحن رسمی بهش پیام میدادیم!