2733
2734
عزیزم ختم سوره مریم بردار نمازاتم نذار قضا شه حجابتم رعایت کن انشاءالله خدا بهترین قسمت رو برات جور ...

زشته اینو بگم! میدونم! اما... من نماز نمیخونم. 

حالا بیخیال دلالیلش. 

ولی وقتی حضرت موسی از دریا  رد شد... داشت دریا بسته نیشد، فرعون و یاراش گیر میکنن اونجا

فرعون میگه موسی کمکم کن

حضرت موسی توجه نمیکنه 

خدا میگه اگ موسی از من کمک خواسته بود کممش میکرذم.... حالا من از موسی مگه بدترم؟ 

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای باز شدن بخت چله حدیث کسا بگیرین مطمئن باشین رد خور نداره 

برا شغل خوب چی

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2728
نه اون وضعشون خوب نبود خانوادش کشاورز بود از ی روستا! ولی ادمای خونگرم و خوبی بودن. خوده پسره هم خی ...

من فکر میکنم خیلیا جرئت نمیکنن بیان خواستگاریت 

چون میگن بابا این راضی نمیشه 

دکتری داری میخونی اخه 

ارزوی منه قبول شم 😢

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2738
من فکر میکنم خیلیا جرئت نمیکنن بیان خواستگاریت  چون میگن بابا این راضی نمیشه  دکتری داری ...

نمدونم والا

اصلا خودمم موندم

ولی نمیشه گف همه هم جرات نمیکنن ک! 

زشته اینو بگم! میدونم! اما... من نماز نمیخونم.  حالا بیخیال دلالیلش.  ولی وقتی حضرت موسی ...

عزیزم خدا نکنه از فرعون بدتر باشی ولی فرعون بدلیل گناهش هیچوقت فرصت توبه پیدا نکرد شاید این همون فرصتیه که خدا میخواد به تو بندش بده ببین عدم انجام واجبات جلوی نعمت و برکت و استجابت دعا رو میگیره و این به رحمانیت خدا ربط نداره انرژی منفی اعمالمون مانع خوشبختیمون میشه خدا رحمتش ر  میفرسته ولی گناه مانع رسیدنش میشه

از کسی تابحال خوشت نیومده که جذبش کنی؟

ی پسرعمو دارم.... در دوران بچگی دبیرستان ازش خوشم میمومد... ی موقع بود حسمون دو طرفه بود... ولی بدلایلی ک اینجا نمتونم بگم مامان و بابام سربسته بهردو گفتن نه! منم بیخیال شدم

ی استاد داشتم... ک کلی گفتم بزنم تو کار جذب.... رفت آلمان

😔😔😔😔😔

نمدونم والا اصلا خودمم موندم ولی نمیشه گف همه هم جرات نمیکنن ک! 

ولی واقعا منم این مشکلو دارم 🥺

نمیدونم خواستگار نیس یا من ندارم 

اون دو سه نفریم که داشتم قیافشونو دوس نداشتم 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
عزیزم خدا نکنه از فرعون بدتر باشی ولی فرعون بدلیل گناهش هیچوقت فرصت توبه پیدا نکرد شاید این همون فرص ...

یعنی این همه دور از جون شما و دوستان زن خائن هستن تو جامعه! اونا اشکال نداشت ازدواج کنن؟ یا اصلا میبینیم دیگ دوستای خودم هرکدوم شیطون تر الان خوشبختتر شذن! اونا چی؟ حالا من نمخام قیاس کنم خدا قهرش بگیره. ولی ذست خودم نیس. سالهاس نماز نمیخونم. نه م فک کتی الان با افتخار نوشتما! نه! ولی خب.... 

ممنون از راهنماییات. 

تو ک بخدا نزدیکی هم من هم استارترو دعا کن لطفا. شاید خدا ب ابروی شما و حرمت دعات بماهم نگاه کرد

ی پسرعمو دارم.... در دوران بچگی دبیرستان ازش خوشم میمومد... ی موقع بود حسمون دو طرفه بود... ولی بدلا ...

اخی!

ببین ولی کلا خواستگار کمه

اینایی که زیاد دارند توی شهر کوچیکند یا حالت قبیله ای اند

دعا کن ی ادم درست سر راهت قرار بگیره

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌
2706