2726
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبول باشه عزیزم

ممنونم😊قبول حق

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

[QUOTE=155968120]الهی به توکل نام عظمت بسم الله الرحمن الرحیم به نیابت از دوستان 10 صلوات هدیه برای سلامتی و تعجیل در ...[/QUOT. 100 عزیزم 100صلوات به نیابت از شما وصاحب تاپیک  میفرستم ،التماس دعا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2728
الهی به توکل نام عظمت بسم الله الرحمن الرحیم به نیابت از دوستان 10 صلوات هدیه برای سلامتی و تعجیل در ...

سلام عزیزم 

من فرستادم

التماس دعا

شاید خسته ای یا دلت گرفته، شایدم مشکلات زیاد شدن، ولی اگه سالمی خیلی خوشبختی، مراقب خوشبختید باش❤برای منم یه صلوات بفرست 
@yasin7279     @مادروطن     @پفسه   @خوبها     @صدف33 ...

سلام افسانه جان التماس دعا 

منم ۵ گل صلوات هدیه میکنم به اقامون

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام عزیزم قبول باشه حاجت روا بشین ان شاءالله

ان شاالله مرسی عزیزم 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻