2733
2734
متاسفم واسه ساده نگری یه عده انگار پیشگویه طرف فقط خدا پیشگویه ولا غیر...چرت پرته این حس ششمی ها

مرسی از اطلاع رسانیت 

ما همه نمیدونستیم فقط منتظر بودیم تو بیایی و ما رو از گمراهی برهانی 

شما که خیلی ادعات میشه واسه چی اومدی تو سایت زنونه 

الان همه میان برات کف بزنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همین حرفشم لذت داره برام عزیزم روحمو شاد کردی اول صبحی😍🥰🥰🥰🥰

قربونت عزیزدلم خداکنه خاله بشی و ابجیت مامان😘فقط اصلا نزارین تکون بخوره حتی حموم نره 

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
2738
مرسی از اطلاع رسانیت  ما همه نمیدونستیم فقط منتظر بودیم تو بیایی و ما رو از گمراهی برهانی  ...

کی گفته سایت زنونست اگه بود مطمن باش موقع ثبت نام گزینه جنسیت نداشت...مدیرا درج می کردن سایت زنونه ...زحمت بکش جواب سوالمو بده جناب پیشگو...کی متاهل میشم ؟کیس ازدواجم کی پیدا میشه؟

قربونت عزیزدلم خداکنه خاله بشی و ابجیت مامان😘فقط اصلا نزارین تکون بخوره حتی حموم نره 

این ماهی میره حتما بهش میگم فداتتتت

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
چیکار کنم برام بهتره اون کارای که تو ذهنمه انجام بدم چیکار کنم دلم آروم شه ترو خدا اگر چیزی میدونی ر ...

به زندگیت برمیگردی غصه نخور شروع دوباره برای هردوتون خوب میشه ..تواین مسیری هستی نمازو قران بخون دلت خیلی اروم میشه♥️😘

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
2706