2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
با الف ازدواج میکنم یا س  به نظرت کدوم میاد خواستگاری ....کی عقد میکنم؟؟؟؟کدومشون بهم فکر میکن ...

با اونی که خوش سیما و قد بلند و مقام بهتری داره. 

به یه سری اختلافات بر میخورید اما سرانجام ازدواجه

سلام عزیزم  اره اما یه دعوا از سر حسادت و یک اختلاف همسایگی هم پیش میاد  راهت روشنه انشا ...

واقعا؟ اونکه چند بار گفته هرگز بهم نمیرسیم و چیزی بینمون نخواهد بود ینی واقعا بهم میرسیم؟😭😭

2714
با اونی که خوش سیما و قد بلند و مقام بهتری داره.  به یه سری اختلافات بر میخورید اما سرانجام از ...

هر دوشون هستن آخه

رتبه وکالتم چی

حداقل بگو توی اسمش چه حرفیه

کی ازدواج میکنم

با اونی که خوش سیما و قد بلند و مقام بهتری داره.  به یه سری اختلافات بر میخورید اما سرانجام از ...

منم بگو کی ازدواج میکنم بچه اولم چیه   اصلا به خلیل میرسم یا نه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
پسرم چند سالگی زبون باز میکنه الان پنج سالس

شما به یه سفر میرید که احتمالا دریا داره 

گرفتاری های کوچک و غم داری اونا هم رفع میشه

خبرای خوب به زودی در راهه

یک جهش بزرگ مالی دارین 

شما به یه سفر میرید که احتمالا دریا داره  گرفتاری های کوچک و غم داری اونا هم رفع میشه خبرای خ ...

لطفا بگو با کدوم ازدواج میکنم هر دو شرایط خوبی دارن 

یا حداقل توی اسمش چه حرفی هس ..کی ازدواج میکنم و میاد خواستگاری..دتبه وکالتم از 125 نفر چندم میشم

2706