2726
عنوان

تعبیر خاب

| مشاهده متن کامل بحث + 95 بازدید | 24 پست
خاله من خودم ب هرچی فک کنه شب خواب همونو میبینه همشم قبل خواب دعا میکنه مثلا خواب گوشت و دندون .‌‌.. ...

واییی مثل منه . من از مرگ خیلی میترسم خوابشو میبینم انقدم خواب دندون دیدم شکر خدا چیزی نشده . میگن انگور ببینی میمیری ولی من بالا ده بار دیدم شاید منم مثل حالتون میترسم 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
مگه چی شده

هیچی بچه بودم بابامو ازدست دادم هنوزم ترسش تو وجودمه وحشتناک از مرگ اینجور چیزا میترسم از دست دادن یکی

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن نترس از قدیم گفتن هرکی خواب ببینه فلانی مرده درعوض عمرش طولانی میشه از اونورم ایه الکرسی هم ک خودش ...

اره راست میگین آیه قرآن خیلی دلم روشن شد ممنونم واقعا 

2728
ن اتفاقا انگور تو خواب خوبه میوه بهشتیه تعبیر خیلی خوبی داره

ععع آخه میگن ببینی یعنی میمیری . چه خوب نمی‌دونستم 

مامان بزرگم همیشه میگفت خوابتو اول از همه  به آب روان تعریف کن دیگه تعبیر نمیشه

آهوم منم اینکارو میکنم اکثرا

اگه مشکلی برای مادرتون باشه حل میشه

عزیزم تعبیر کردنت خوبه اگه خوبه لطفا بگو اخه منم یه خواب مادرم دیده می خواستم تعبیر کنی واسم 

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ🕊~