2733
2734
عنوان

هنوز نتونستم بخوابم...دخترخاله همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2381 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
متاسفانه هم روم نمیشه هم بلد نیستم

اگه روی اعتماد به نفست کار کنی اونوقت دیگه خودتو مستحق این توهین و تحقیرها نمی بینی و متقابلا اجازه نمیدی کسی بهت توهین کنه! پس به سادگی روت میشه! (چون شما نمی خواید بی ادبی کنید فقط داری از خودت و شخصیتت دفاع میکنی) ولی چون اعتماد به نفست کمه وقتی این حرفها رو میشنوی ذهنت بهم میریزه و جواب و کلام درست به ذهنت نمیرسه. واسه جواب درست دادن، ذهن باید آروم و ریلکس باشه. باید آرامشو حفظ کنی. 

عزیزم درکت میکنم ولی توروخدا از این جوابا ک بچه ها گفتن حتما استفاده کن ب وقتش و بسوزونش. خیلی بی شخصیتن. جاری منم بنده خدا قدش کوتاهه بعضی وقتا تو خونه یه چیزی بهش میگن خیلی ناراحت میشم براش واقعا زشته ادمو بخاطر چیزی ک خودش توش دخالتی نداشت مسخره کنی . اونم قد 

بیخیال بابا وفتی اونها زشتن و تو از اونا زیباتری این حس حسادت هست که نسبت به تو دارن قد کوتاه هیچ مشکلی نداره متم 160 هستم شوهرم 187هیچ مشکلی هم نداریم اصلا خودتو اذیت نکن مهم شوهرته که باهات مشکلی نداره 

سلام 

عزیز دل اصلا مهم نیست 

از ذهنتون پاک کنید ایراد گرفتن مدام از خودتون رو از خودتون تعریف کنید 

حس مثبت داشته باشید 

محلشون ندید 

پیش همسرتون از خودتون تعریف کنید 

حجامت پشت گوش قد بلند میکنه 

توی هر سنی که باشی 

2738

ول کن بابا از حسادته .توام بگو زن باید ریزه میزه و بغلی باشه . حمل بر خودستایی نباشه اما خدا از نظر ظاهری به من لطف داشته اما موهام کنه. یعنی بی نهایت لخته . طوری که بپیچم باز میشه همون لحظه .دخترخاله های شوهر و زن پسرداییاش وقتی منو دیدن منفجر شدن از حسادت .چون لباس عقدم طراحی شده بود و مثل لباسای مرسوم نبود . اینا خیلی گشتن تو سر و صورت من به چیزی گیر بدن 😄 اول گفته بودن این گونه کاشته .مادرشوهرم گفته بود اصلا عمل نداره  . بعد یه روز دیدن موهای من دم اسبی بسته بودم گفتن وای موهات چه نازکه. دیگه تمام دلخوشیشون اینه من موهام کم پشته 😂😂😂 استاتوس میزارن دخترای مو بلند ده هیچ از بقیه جلو ان! یا همیشه حق با دخترای مو بلنده.منم مو اضافه میکنم تو سرم تا زیر کمر 😂😂😂تو ام کفش بپوش بیست سانت پاشنه بزار بسوزن 

اخه حرف میزنه که من جوابشو بدم برا همین اصلا محلش نمیدم

دفعه بعد بگو اره منم معتقدم قد بلندا خوشگلند وباید مدل شند مثلا همین کیم کارداشیان هم قد منه ۱۵۸دنیا دنیا طرفدار داره همه توی لباس پوشیدن دنباله روش هستن خدا روشکر من هم قدشم زیادی دراز یا کوتاه نیستم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

این جوابارو واست آماده کردم، اگه دفعه بعد جملات جدیدتر گفت، توی همین مایه ها جوابشو بده

۱_ کوتوله ها خوش شانسن: چیزی به اسم شانس وجود نداره آدم ها اندازه لیاقتشون گیرشون میاد، بی لیاقتیتو گردن شانس ننداز

۲_ چهره مهم نیست قد مهمه...: اتفاقا زیبایی اصلی آدم نه به چهره ست نه به قد، به عقل و شعور و شخصیت آدمه که متاسفانه شما از این زیبایی هم بی نصیبید😏

۳_ کاش میشد قدمو عمل کنم: اگه اینقدر که نگران قد و ظاهرت بودی نگران شعور و شخصیتت بودی حال و روزت خیلی بهتر از الان می بود یا بگو عزیزم این دور و زمونه همه چی رو میشد عمل کرد قد رو میشه عمل کرد دماغ رو میشه عمل کرد فک و گونه رو میشه عمل کرد هیکل رو میشه کلا می تونی بکوبی از اول بسازی ولی خب بقیه نداشته هاتو میخوای چکار کنی؟!! عقل و شعور و شخصیت رو که نمیشه عمل کرد😁

۴_ کوتوله ها لباس مارکم بپوشن انگار گونی پوشیدن: بگو شتر هم لباس مارک بپوشه بی فایده ست چون ته تهش بازم شتره! یا بگو شما که خداروشکر درازی برو یه لباس مارک بپوش ببینیم می تونه چربی هاتو مخفی کنه و مانکنت کنه یا نه!!!!!😁

۵_ مردا زن قد بلند دوست دارن:  اتفاقا مردایی که آدم حسابی و با شعورن به قد و ظاهر زن کاری ندارن، شعور و شخصیت طرف واسشون مهمه. مردای پوچ و توخالی ان که فقط دنبال قد و ظاهر زنن.

۶_ خداروشکر توی فامیل ما کوتوله نیست بچه مون بهش بکشه: یکیشو توی تاپیک گفتم یا بگو بچه ت اگه به تو بکشه فقط از قد شانس میاره!  وگرنه قیافه و عقل و شعور که نداری😉

2706