2737
2734
عنوان

هنوز نتونستم بخوابم...دخترخاله همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2381 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه خوبه این

اینو بگو حتمااااا یبارجلوش😂😂😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
عزیزم مشاور هم رفتم و سالها برام مهم نبود اما الان خیلی بهم میگن و همین داغونم کرده. بعد مشکل من ا ...

خانواده شوهرمنم همه قد بلندن کوچکترینشون منم اما اینو ضعف ندونستم هیچوقت. قرار نیس همه یه شکل باشن میدونی مشکلت چیزه دیگه ای شما یه دردبزرگ تو ناخودآگاه ذهنت داری که شمارو افسرده کرده خودش رو جور دیگه ی تو ذهنت جا زده بگرد ببین درد اصلیت چیه چون یه بی‌شعور چندتا متلک گفته خوابت نمیبره فردا توزندگیت اولین مشکل بخوری که شما نابودی در جواب دختر خاله هم بگو نمیدونستم خدا به هرکسی قد بالای 160میده عقلش میگیره من ترجیح میدم کوتوله باشم تا بیعقل

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2728
اینسری جوابشو میدم دیگه اینجا خیلی جوابای خوبی گفتن خانما

افرین عاشقتم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
من قدم ۱۵۴ هستش، خانواده شوهرم همه قدبلندن ولی هیچ وقت بخاطر قدم خجالت نکشیدم و هیچکس هم جرات نکرد ق ...

کاملا درست میگی من اعتمادبنفسم درمورد قد خیلی پایینه

وقتی همچین حرفایی میزنن حس میکنم سزاوارشم....

خیلی قشنگ گفتی اما این زیادی مودبانس براشون

شما اگر مودبانه بگین..به خودتون اول احترام گذاشتین و بعد هم حرف و حدیث کمتری درست میشه..این جور موقع ها هم طرف اچمز میشه و حرفی برای گفتن نداره...من در مسئله دیگه ای امتحان کردم و خوب جواب می ده..موفق باشید

چه خوبه این

بخدا من زیادم بلند نیستم۱۶۵ شوخی میکنم باهاش میگم من بلندم و تو کوتاهی اینجوری جوابمو میده😂😂

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر آرامتر از آهو بی باک تر از شیرم   هرلحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر
2706