2733
2734
عنوان

هنوز نتونستم بخوابم...دخترخاله همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2381 بازدید | 122 پست
اخه حرف میزنه که من جوابشو بدم برا همین اصلا محلش نمیدم

پس حرصم نخوووور

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

رو اعتماد ب نفست كار كن عزيزم 

خيليا ريزه ميزه و نازن 

اسمت و نزار كوتوله

بابا الناز حبيبى وو ببين چه نازه و با نمكه و ظريف

قدشم همين حدوداس بازيگر هم شده با اعتماد ب نفس تمام يعنى بايد در كنار يكى مثل ريحانه پارسا بره خودكشى كنه؟

يا سپيده خواننده اونم قدش همينقد خواننده هم هست و انقدر هم طرفدار داره

خودت و دوس داشته باش بخدا ك اونا از حسادت چهره ى خوب تو دارن آتيش ميگيرن ك ميگن قيافه مهم نيست قد مهمه

تا خودت اين حس و نسبت ب خودت دارى حتى ب شوهرت هم اين حس و انتقال ميدى

اما اگه واقعا اينهمه داره اذيتت ميكنه جراحى بلندى قد از طريق استخان زانو هست ك شديداااااا درد داره ولى تا ١٠cm فكر كنم بلند ميشى

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من همیشه میگه شترم درازه آدم عقل داشته باشه البته نمیدونم ربطش به شتر چیه😂

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر آرامتر از آهو بی باک تر از شیرم   هرلحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر

خیلی محترمانه و واضح و رک بهشون بگین« منظورتون من هستم؟ اگر این طوره حرف اصلا قشنگی نمی زنید و من از حرف شما دلخور میشم!...ارزش و اعتبار ادم ها به قد و هیکل و زیبایی نیست، ارزش به چیزی هست که خودش با تلاش،و کوشش به دست بیاره ارزش به اخلاق و ادب هست ..نه چیزی که دست خودش نیست!..خداوند به هر کس بخشی از زیبایی رو می ده..یکی قد بلند،یکی چهره زیبا و...که ممکن هر کدوم از این ها رو در اثر بیماری یا تصادف از دست بدیم پس نباید خیلی مغرور به زیبایی هامون باشیم... پیشنهاد می کنم  درباره مسئله صحبت نکنیم»

2728
منطور از جواب دادن اینه مثلا بگو : عموما کسایی که چهره خوبی ندارن سعی میکنن بلندی قدشونو پر رنگ تر ن ...

دقیقا عزیزم

اگر من بخوام ازشون ایراد بگیرم و ایراداتشون رو بگم که نابود میشن

چون همین دخترخاله همه جا زشت خطاب میشه

یعنی بهش بگم بهم میگن کتوله؟

عزیزم منم قدم ۱۵۸ وشوهرم قدبلند دقیقن منم توخانواده شوهرم وخودم ازهمه کوتاه ترم ولی مهم عقل وشعور ودانشیه که دارم وهمین برام کافیه اعتماد بنفستو بدست بیار وداشته هات وتقویت کن که نداشته هات به چشم نیاد قدکوتاه وبیرون ازخونه باکفش پاشنه بلند میشه درست کرد ولی شعور وادب وباهیچی نمیشه

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»
2738
دقیقا عزیزم اگر من بخوام ازشون ایراد بگیرم و ایراداتشون رو بگم که نابود میشن چون همین دخترخاله همه ...

من معتقدم وقتی کسی اینطور برخورد میکنه اگه در مقابلش سکوت کنی متوجه نمیشه که تو میخوایی حرمت نگه داری فکر میکنه بلانصبتت لالی بلد نیستی جواب بدی.

پس ازاین ببعد تو ام بگو

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
رو اعتماد ب نفست كار كن عزيزم  خيليا ريزه ميزه و نازن  اسمت و نزار كوتوله بابا الناز حب ...

بهش خیلی فکر کردم اما یکسال خونه نشین میشم و درد و عوارضشم زیاده

بنظرم اگر ۵سانت بلند بشم هم کافیه

2706