2737
2734
عنوان

خدا خیرت بده

419 بازدید | 28 پست

اون بنده حدایی که گفتی وقتی دم اذان صبح بیدار میشی یعنی خدا بیدارت کرده برای نماز 

من خواب خواب بودم یهو بیدار شدم ساعت رو دیدم ده دیقه بعد از اذانه حرف تو یادم افتاد باعث شد منم پاشم نمازمو بخونم 

حالا منم تاپیک میزنم بقیه ببینن وقتی دم اذان بیدار میشی یعنی خدا خودش برای نماز صدات کرده 😍😍

چه قشنگ❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اره خیلی خوابم میومد یه لحظه این اومو تو ذهنم که خدا بیدارم کرده دلم نیومد بخوابم 

۹۰درصد مواقع نماز صبحمو غذا میخونم

عهد کردم غذا نشه اما چ کنم 

۱۳شهریور خدا هدیه قشنگشو گذاشت تو دلم،هم زمان با ۵سالگرد ازدواجمون/خدایا انقد شکرت که خودت راضی باشی❤ جنسیت نی نی مشخص نیست چون هنوز خییلی کوچولوعه همینجوری زدم

من ساعتمو کوک میکنم بیدار میشم میخونم، 😍😍😍😍🌺❤️🌺❤️🌺❤️🌺❤️🌺❤️🌺❤️🌺❤️🌺❤️🌺❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
اگه تا نماز صبح بیدار بودی چی؟

یعنی خدا دیده خوابت سنگینه گفته بخوابه هیچ جوره بیدار نمیشه بذار بیدار نگهش دارم تا اذان

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
سلام🌺 ختم قرآن دارم میای؟

چ جوری چقد

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
کمتر از یک جز سوره الاسرا تا پنجشنبه 

فقط همین؟اگه فقط همین سوره هست میخونم

2706