2737
2734
عنوان

تا آخر عمر مجردی بودن عیبی داره؟

949 بازدید | 34 پست

گذشته از حرف مردم که برام اهمیت نداره 

حوصله خودمم ندارم حتی حوصله شستن جورابمم ندارم چ برسه ازدواج کنم هی غذا درست کنم و بشورم و... 

مطمئنم ازدواجم کنم بچه نمیارم چون اصلا حوصله بچه رو ندارم اصلاااا

به نظرتون تا آخر عمر میتونم مجرد بمونم؟

سختی هاش چیه؟ 

سختی هاش بیشتر از خوبی هاشه؟ 

مامانمم میگه ازدواج کردی فش برامون در مییاری اصلا لباسمم میدم خشک شویی بشوره 

هنوز با 19 سال سن مامانم اتاقم رو مرتب میکنه 

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سعی کن خودتو تغییر بدی مثلا حیف نیست بچه نداشته باشی زندگی وهمسرنداشته باشی به خاطر تنبلی خوب زندگی همینه مثلا نشوری نپزی میخوای تاآخرعمرت تنها چکار کنی؟؟به نظرم اشتباه میکنی

2738

عزیزم یه تکونی به خودت بده  ازدواج همش کار کردن نیس ادم بعضی وقتا نیاز به همدم داره نیاز به یکی که براش ناز کنی برات ناز کنه ازدواج با همـــــــــــــــــه ی مشکلاتو دردسراش بهتر از تنهاییه 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏

منم از ازدواج بیزارم...و اگه ب خودم باشه هرگز ازدواج نمیکنم...کاش مردم ما اونقدر فرهنگ داشتن که اینو درک کنن ازدواج یه مسئله شخصی هست و هزار عیب و ایراد و حرف نیارن  ک فلانی مجرده و اینا....البته برای من بشخصه حرف مردم مهم نیست...۲۵ سالم هست قیافه  خیلی خوب تحصیلات بالا خانواده ی خوب ولی خودم بخاطر مسائل شخصی اصلا علاقه ی به ازدواح ندارم

اگر با ازدواج مخالفی که مسلمه نباید ازدواج کنی چون تهش طلاق میشه. وقتی باید ازدواج کنی که به درک زندگی مشترک و رابطه زناشویی  و همه ی سختی ها و پستی بلندی راه برسی

حوصله چی رو داری پس؟؟😂 خب مشخصه هنوز به سن ازدواج نرسیدی  وقتی برسی خواستگار نداشته باشی&nbs ...

حوصله هیچی ندارم 

هیییییچی

ختم و اینا هم نمیگیرم ااز خدامه شوهر نکنم 😅

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊
2706