2733
2739
عنوان

عشق و ازدواج ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 82 پست
زوده برات آبجی برو دانشگاه درستو بخون 

پسره مهندسه و درسو خیلی دوست داره و اجازه میده درسم بخونم 

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد       کــه ز انــفــاس خــوشــش بــوی کـسـے مے آیـد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه غیرتی مگه شوهرنداره،ته دلش ناراحت میشه ولی واقعااگه کیس خوبیه ولش نکن،بازخوددانی 

آره شوهرشم خیلی باش مهربونه خیلی زیاد ولی خب میترسم چون خیلی به دختر خالم نزدیکم و میدونم تا چند روز بعد عقدم تو فکر پسره بود

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد       کــه ز انــفــاس خــوشــش بــوی کـسـے مے آیـد   
آخه چرا 😢

نمیدونی یعنی 😕😕

اگه دخترخالت بهت خیانت کنه چیکار میکنی با شوهره تو که عشق سابق اون بوده ؟؟

فیلم هزار تو رو دیدی؟؟

اگه رابطتون بهم بخوره چی که صد در صد میخوره و دخترخالت فک میکنه حتما تو بهش نارو زدی و بخاطر همین پسره حرف ازدواجو پیش نکشیده ووووو خیلی اتفاق های دیگه 

2731
به دخترخالت بگو موضوع رو. اون دیگه شوهر داره نباید به دوس پسرش فک کنه وبعد به پسره جواب مثبت بده اگه ...

ممنون جوابت برام دلگرمی شد ، پسره واقعا عالیه ، ولی از دختر خالم میترسم ، میترسم قلبش بشکنه ، ولی شوهر دختر خالم خیلی مهربونه و دوسش داره دیگه نباید به کسی فکر کنه ولی میترسم 

نمیدونی یعنی 😕😕 اگه دخترخالت بهت خیانت کنه چیکار میکنی با شوهره تو که عشق سابق اون بوده ؟؟ فیلم ...

نه داستان اینطوری نبوده اینا یه اکیپن که دختر پسر زیاده همه دوست بودن اینطوری که باهم معشوقه باشن نبوده فقط دختر خالم دوسش داشته پسرم یه بار به شوخی فقط یه بار گفته بیام خاستگاری که دختر خالم محل نذاشته

از نظر پسره که حله چون با دختر خالم کاری نداره و نداشته ما یه سری پسر دختر تو اکیپ بودیم اگه از اولم ...

خوب همش هست. مثلا اگه ازدواج کنی بعد تو جمع خانوادگی دختر خالت با شوهرت حرف بزنه تو حساس نمیشی؟ من اخلاق دختر خالت را نمیدونم که چطوریه. اگه میبینی خودت با این مسایل کنار میای و اوکی با دختر خالت هم مشورت کن. اخه میدونی که ما خانمها یه موقعیتهایی چنان پته طرف را میندازیم رو آب که صد سال تحقیق هم اون چیزا را رو نمیکنه. 

2738

چقدر شرایط پیچیده ای 

حالا کارای خدا ببین 

والا من بودم جرئت نمیکردم😢😂

اما خب اگر واقعا عاشقشی و نمی تونی از فکرش در بیای یعنی در این حد علاقه داری

ول کن دختر خالت فوقش قطع ارتباط میکنی

اما منتظر توپ و تشرای دختر خالت پشت سر باید باشی اما باید بیخیال حرفاشون باشی

ولی خب دیگه مطمئن باش ناراحت میشه مگر دیگه چقدر فهمیده باشه که براش مهم نباشه دیگه اون پسر

میدونستم تهش این میشه😂

مطمئنی دوست داره و نمیخواد حرص دختر خاله ات رو در بیاره؟ 

مگه یک بار همو ندیدید پس چطور شمارو دوباره پیدا کرده؟

دختر خاله ات ناراحت میشه و تا اخر عمرش یه جوری دیگه به اون پسر نگاه میکنه با اینم میتونی کنار بیایی؟

خوب همش هست. مثلا اگه ازدواج کنی بعد تو جمع خانوادگی دختر خالت با شوهرت حرف بزنه تو حساس نمیشی؟ من ا ...

دختر خالم خیلی مغرور و سنگینه ، خب الانم شوهر داره ، شورشم خیلی مهربونه و واقعا عاشقشه ، دختر خاله بزرگم به این دختر خالم میگف اگه زن اون پسره میشدی عما میتونتی اینقدر چیزای گرن بخری و یه سری خرید باشی حتی حلقه برلیانم خبری نبود و باید نقره دست میکردی چطور میتونستی با یه مهندس که هیچی نداره زندگی کنی ، آخه دختر خالم خیلی اهل خرید و ولخرجیه ولی من اینطوری نیستم خیلی قانئم ، 

میدونستم تهش این میشه😂 مطمئنی دوست داره و نمیخواد حرص دختر خاله ات رو در بیاره؟  مگه یک بار ...

نه ببین اینا دوست نبودن که فکر کنی اینا یه اکیپن که دختر پسر زیادن باهم دوست معمولین منم رفتم با اینا ، بعدم پسره ازین مغروراس که به هرکسی رو نمیده الکی واقعا دوستم داره هیچکس باورش نمیشه این بام اینجوریه اصلا

چقدر شرایط پیچیده ای  حالا کارای خدا ببین  والا من بودم جرئت نمیکردم😢😂 اما خب اگر واق ...

دوسش دارم اونم دوسم داره و هیچ وقت با اینکه دختر خالمه خیلی ساله میشناسه اینجوری نبوده رابطش باهاش و پسر مغروریه و معلومه واقعا دوستم داره 

خب دختر خالمم شوهر داره و شورشم خیلی عاشق دختر خالمه دیگه باید درارد از فکر این پسری که علاقه خاصی بهش نداشته و علاقه یه طرفه بوده

نه ببین اینا دوست نبودن که فکر کنی اینا یه اکیپن که دختر پسر زیادن باهم دوست معمولین منم رفتم با این ...

ولی به دختر خاله ات بگو به نظرم ولی اگه خیلی دوستش داری کاری که صلاح میدونی رو انجام بده

2706