2737
2734

مثلا من از اومدن ی نفر قلبن مطمعن باشم برمیگرده حتی شده ۱۰ سال دیگ.مثبت باشه نظرم اتفاق میفته.؟واقعا قلبن مثبت باشه انرژی ک ب اون اتفاق دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738

اره ولی نباید از بابتش استرس داشته باشی باید به برگشتش فکر کنی و حال خوبی که موقع برگشتنش داری و بعدشم تمام 

کلا دیگه رها کنی قضیه رو و مطمعن باشی اتفاق میفته 

این قضیه رها کردن خیلی مهمه ک من متاسفانه نمیتونم انجامش بدم 

بعد اینکارایی که گفتم سعی کن هرشب قبل خواب انجام بدی اصلا اگه با این فکر به‌خواب بری که خیلی بهتره 

نتایج سرچ کردن تو چندتا سایت ایرانی و خارجی راجب قانون جذب بود چیزایی ک گفتم 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

اگه میخوای سر کار بمونی و اخرش بهت بگند نه تو فلان جا را اشتباه فکر کردی وگرنه میومد.... حتما این کارو بکن. 

ولی اگه میخوای واقعا برگرده پاشو برو پیشش گوششو بگیر بکشون بیار😁😁😁

از قدیم گفتن با حلوا حلوا گفتن دهن کسی شیرین نمیشه

نه اعتقادی ندارم

برای من که والا جواب نداده انقدر که دیگه به خودم امید قلبی دادم خسته شدم

مگر آدم دیوونه باشه به خاطر یه امید واهی زندگیش مختل کنه که آیا ده سال دیگه بیاد آیا نیاد

چه فایده داره اون امدن