2737
2734
عنوان

حالم خيلي بده خيلي بدهههه برام دعا كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 36 پست
کامل میفهممت عزیزم  خدا بهت کمک میکنه فراموش میکنی کم کم

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر ترس ازهمین حالت ها بعد خیانتش جدا شدم عذاب بدی داره تحمل ادم خیانتکار

جانان میشه درخواست دوستیمو قبول کنی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

زمان میبره.اینم بگم ک توقع نداشته باش کاملا یادت بره.گاهی مثل یه رعد و برق از خاطرت ممکنه رد بشه.من شرایطم متفاوت بود خیانت هاش تکرار میشد ۶ ماه بعد یا یکسال بعد.اخرشم بعد ۷ سال زندگی جدا شدیم

الانم ک ۷ ساله مجدد ازدواج کردم شوهرم اهل خیانت نیست ولی من اصلا بهش التماد ندارم.زمینه توی مغزم خراب شده متاسفانه

2731
دارم سعي ام ميكنم ولي الانا باز متوجه شدم دوران قبل از نامزديمون كه باهم تازگيا دوست شده بوديم با يه ...

عزیزم سریع تصمیم نگیر.ببین قلبت چی میگه دوسش داری یانه بدون اون میتونی دووم بیاری یانه.ازکجا معلوم با یکی دیگه ازدواج کنی اونم خیانت نکنه.بهترین کار اینه که هرچی داری بنام خودت بزنی پشتوانه مالی واسه خودت جورکن.من اول گفتم شاید شما کمکاری کرده باشین اما متوجه شدم قبل از ازدواج هم مچشو گرفتین.بچه هم دارین؟

عزیزم سریع تصمیم نگیر.ببین قلبت چی میگه دوسش داری یانه بدون اون میتونی دووم بیاری یانه.ازکجا معلوم ب ...

اره دوستش دارم

بچه كه نه ما عقديم

الان بهم ميگه برو درس بخون من از لحاظ مالي پشتتم