2733
2739

بخدا حرفاي دلم نميدونم ب كي بزنم 

خيانت همسرم هي تو ذهنم  مياد 

يكساله كاري نكرده ولي من نميتونم مثل قبل دوستش داشته باشم با زن شوهردار خيانت كرد چجور تونست 😭😭😭😭 

بعضي روزا دوستش دارم سعي كردم كم كم ببخشم چون يكساله چيزي نديدم و همش عشقش ثابت كرده مشاور هم گفت ببخشش خونه ماشين ب نامت بزن تعهد بده 

همه كارا كرده موبايلشم داده مرتب چك ميكنم 

هيچي نديدم ولي دلم باهاش خوش نيست

ولي اگه دور شه دلم تنگش ميشه نميتونم ازش دور باشم وقتي هم كنارمه اون كار احمقانه اش مياد جلو چشمم 

الان از بس فكر كردم دارم ميلرزم و نفسم بالا نمياد تپس قلب دارم 

نميتونم ب كسي چيزي بگم حالم امشب خيلي داغونه 

برام دعا كنيد زندگيم درست شه 

من بين زمين و اسمون گير كردم 

خدايااا...

کامل میفهممت عزیزم 

خدا بهت کمک میکنه فراموش میکنی کم کم

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اينم بگم من خيانتش تازگيا متوجه شدم كه پياماش تاريخ يكسال قبل داشت نه اينكه يكسال گذشته از فهميدنم

اها تازه فهمیدی

اون پیامارو چطور تا الان ندیدی یا چطور پاکشون نکرده؟

خیانتش در چه حد بود؟

2738
کاش میشد روحتو نشون ادما بدی بگی ببین چجوری تیکه پاره و نابودش کردی

اره خيلي تيكه پاره اس روحم داغونه داغونهه دارم ميميرم از درد ولي سكوت ميكنم كاش ميشد با كسي حرف دلمو بزنم 

ولي حرف بزنم فايده نداره بدتره 

شايد دوباره برم مشاوره ولي خرجش زياده😞😞

عزیزم برات خیلی دعا میکنم ان شالله خدا دلتو اروم کنه

زیادبه خودت استرس نده پاشو دست و صورتتو یه اب بزن 

قران بگیر دستت شانسی یه صفحه باز کن و بخون معنی هاشم بخون دلتو خیلیییی اروم میکنه انکار. خدا داره باهات حرف میزنه

یا مناجات امیرالمومنین بخون عالیهههه من هر وقت حال روحیم خراب باشه. مناجات امیرالمومنین میخونم همراه معنی اونقدرررززز سبک میشم

بخشنده باش اما زیاده روی نکن، در زندگی حسابگر باش اما سخت گیر مباش.

عزیزم اولا برات دعات کردم دوم اینکه ایا فکر نمیکنی خیلیا دستشون فقط رو نشده و خدا ترو دوست داشته

عزیزم یک لحظه غفلت خیلی بلاها سر ادم میاره طرف قتل میکنه طرف عزیزشو میکشه  خیانتم همینه خیلی دور نیست از ادمها حتی خدانکرده من و شما پس بش فکر نکن خدای مهربون خیلی گناها رو میبخشه توهم ببخش همسرت رو باور کن ممکنه خیلیها وسوسه شن و این هورمون و شرایط انسان تو بعضی روزها و فشارها و خیلی مسایل دیگه ک اگر مطالعه کنی میفهمی میتونن باعث بشن انسان همچین خطایی ازش سر بزنه که اصلا توجیه نداره البته ولی ببخش لطفا و فراموش کن

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
شما تجربه داشتين؟ بخشيدين؟ الان زندگيتون خوبه؟

عزیزم من ازدواج نکردم

ولی با ینفر دوست بودم 

این اقا چندبار با دختری که قبل از من بهش پیشنهاد داده بود و اون خانم نخواسته بودش صحبت کرده بود و بمن نگفته بود 

بعد چند هفته خودش گفت 

یادم میاد چه حالی داشتم 

تا دوسال نمیتونستم ببخشمش با اینکه اونم مثل شوهر شما دیگه کاری نکرد گوشیشم میداد چککنم اما همش شبا کارم گریه بود 

بدتر اینکه ما همکلاسی بودیم اون خانم هم همکلاسی بود با ما و هرروز جلو چشمم بود بخدا همش حواسم بود حتی نگاهشم میکرد دیوونه میشدم همش خودمو با اون دختر مقایسه میکردم فکر میکردم از من بهتره یا خوشتیپتره درحالی که نبود واقعا 

با اینکه همچنان با پسره دوست بودم اما دلم صاف نمیشد چون حیلی دوسش داشتم رابطه رو تموم نکردم اما خیلی عذاب کشیدم

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
2706