2737
2734
عنوان

خواهرشوهربیفرهنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 93 پست
شماحوب نخوندی.میگم بردنش توکوچمون که یه خانم کروناگرفته.اونم وخیم.خدامیدونه دیگه چندنفرازش گرفتن.این ...

چرا کامل خوندم،میگم از اول نمیذاشتی بره

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
گفت چقدردنبال بحثی بیچاره دادشم چی میکشه ازدستت. گفتم.توچی هستی اخه بخوام بهت برسم.من اصلاتوروحساب ...

ازشما بزرگتره یا کوچیکتر،به شوهرت گفتی چی گف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا کامل خوندم،میگم از اول نمیذاشتی بره

خیلی سستم.مثلامیگم نوشونه ببرن باهاش خوشباشن.ولی اینانمیفهمن این چیزهارو

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍
2731
فکر کنم دنبال بهانه بودی دعوا راه بندازی😆😆 وقتی همونجا کوتاه اومدی و رفتی خونت دیگه لزومی نداره پ ...

منم میگم از روز اول که بچه بدنیا میااااد تا زمان دانشگاه چه لزومی داره بدون پدرو مادر جایی بره،چه بسا اصن اون کوچه که کرونا داره نه وخونه پدربزرگش،یه کلوم از اول میگفت نه بدون بچم نمیتونم

واقعابنظرتون تندرفتم.آخه اونم خیلی بده پیاماس.من فقط پیام آخرم بدبود.اونم چون خیلی تندرفت.نمیتونم اس ...

من خداروشکر تا حالا چنین چیزی برام اتفاق نیفتاده و بجه هم ندارم که بتونم درک کنم. اما من خودم رو هیچوقت با خانواده شوهرم نمیگیرم و اگر از یه چیزی خیلی ناراحت بشم به روی خودم نمیارم میذارم کارشونو بکنن و بعدش میام خونم تا یه مدت طولانی نمیرم خونشون تا بفهمن از خودشون شوهرمم شیر فهم میکنم تا اگر چیزی گفتن مث ماست نگاه نکنه

ازشما بزرگتره یا کوچیکتر،به شوهرت گفتی چی گف

کوچیکتر.کل پیاماروبراس فرستادم‌.۸۰درصدحق بامنه.آخه نن کلشویادم نبودبنویسم.اولین پیام من خیلی محترمانه بود.فقط گفتم چرابردینش خوته.اینجاگفتین میبریدبیرون.اونم خیلی گستاخانه جواب داد.اصلابامن خیلی بدن انتخاب شوهرم بودم خیلی اداهادرآوردن.خصوصااین کوچیکه

من بودم چیزی نمی گفتم خیلی بد حرف زدی باهاش بخدا من آنقدر میترسم ازاین کرونا وامونده همه هم بهم میگن حساس اما پدر شوهرم برادر شوهرم یا خواهراش هر کدوم بچه رو تا جایی ببرن شاید حرص بخورم اما واقعا چیزی نمیگم کار درستی نکردی یا حداقل میدونستی بهتر براش بنویسی آدم به خواهرشوهرش میگه رفتی بلک لیست؟؟زشته میخوای یه عمر با اینا زندگی کنی

2738
خیلی سستم.مثلامیگم نوشونه ببرن باهاش خوشباشن.ولی اینانمیفهمن این چیزهارو

خوب پس اگه میگی نوه شونه اونام میگن چرا از اول گذاشته باهامون بیاد دوراز جونت یهو جنی شد،اصن سر بچت داد بیداد کن ینی چی هی اینور اونور بره بدون مادر

مادرشوهرم نمیزاره بابچم حتی توخونه راحت باشم.چندین بارب کاراس ب دخالتش توتربیت بچه اعتراض کردم.ولی آخرس ب دعواکشید.

من بودم چیزی نمی گفتم خیلی بد حرف زدی باهاش بخدا من آنقدر میترسم ازاین کرونا وامونده همه هم بهم میگن ...

منظورم شمارش بود.آخه همش میگه دیگه پیام نده.مزاحم نشو.

من بودم چیزی نمی گفتم خیلی بد حرف زدی باهاش بخدا من آنقدر میترسم ازاین کرونا وامونده همه هم بهم میگن ...

هموووون،بنظر منم حالا که گذاشته بچه رو ببرن به همون یه جنله کهدخودت گفتی کروناست بهتر بود نمیبردی اکتفا میکرد،چجوری روشون میشه تو روهم نگاه کنن

بنظرتون وقتی میگن ماحواسمون بیشتربهش هس چی جوتب لدم بهشون

میگفتی لازم نیس شما دایه مهربونتر از مادر بشی برا بچه ام 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

اصلاصمیمی نیستیم.فقط یه اخلاقی که دارن اینه منوپس میزنن یعنی جوری رفتارمیکنن که من هیچکاره اون خونه هستم.فقط بزادروبرادرزادشون رودوسدارن.حالاایناب کنار.انقدرتوتربیت بچه دخالت میکنن.که من همش درحال حرص خوردنم

2706