2726
عنوان

خواهرشوهربیفرهنگم

1235 بازدید | 93 پست

دیشبم بهم پیام داده توکوچه یکی کروناگرفته.مواظب پسرت باش.نزاربیاداینورا.بعدمن چندروزه منزل پدرم هستم.امدن ب بچه سربزنن.جلودرپسرم دیدشون گریه کردکه منم میخوام برم.گفتن میبریمش یه دورکوچیک میزنیم میایم

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5071204/فردا?postId=155915327

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعدکه رفتن یکم بعدش رفتم خونه خودم که طبقه پایینشونم دیدم پسرموبردن خونه خودشون که همسایمون که فقط۲تادرازمون فاصله داش ومرئض بود.انقدرحالش بدبودکه بااورژانس بردنش

بعدپسرموصدازدم گفتم بیابریم توکوچه کروناامده.که خواهرشوهرم سریع گفت خونه ماکه نداره یعنی ماکروناداریم.دیدم بحث باهاش فایده نداره.پسرمم هرچی گفتم نیومد.امدم خونه بعد۲ساعت بچروآوردن.ب خواهرشوهرم پیام دادم

سلام گلم دیشب پیام دادی نزارپارسابیادتوکوچه.مواظبش باش.امروزامدین خودتون بردینش داخل همون کوچه که کروناداره.کاش اندازه ادعاشون آدماعمل میکردن

بعداونم پیام داد

کاش آدمامتوجه حرفاشون میشدن.یعنی ماالان کرونادادیم مواظبش بودیم.ماسک داش.کاش یکم فکرکنی بعدحرف بز

نی

انقدرازاین خانواده های شوهر که به بچه آدم گیرمیدن ووکیل وصیش میشن بدم میاد بگو تو به فکر خودت باش کرونا نگیری چکاربه ماداری اصلا مادوست داریم کرونا بگیریم فضولی شما

بعداونم پیام داد کاش آدمامتوجه حرفاشون میشدن.یعنی ماالان کرونادادیم مواظبش بودیم.ماسک داش.کاش یکم ف ...

نمیذاشتی بره،اختیار بچه ۳سالتو نداری؟

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند

بهش گفتم

ب کسی بی احترامی نکردم.خودت گفتی نیارش.بعدشماگفتین میبریدش بیرون نه خونه.اونسریم امدی دخالت کردی زورکردی ببیریمش شام خونه فامیلتون.بهتره دیگه مرزمادر.عمه عمومشخص باسه

2706