2733
2734
عنوان

اسمتون تو گوشی شوهرتون چی سیوه؟😁😁😄

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم my love سیو کرده من my king

اوهوع بابا باکلاسارو😐

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
2728
لولوی مهربونم😂😂😂حالا چرا لولو بنده خدا

نمیدونم 

اسمش علیه😐باگذشت زمان و کوبیده شدن به درو دیوار شده لولو

البته عوامل فیزیکی هم بی تاثیر نبوده😐😂😂

بطور مثال اون لولوخان توی هتل ترانسیلوانیا

اوایل شماره ی خالی . یه دوره خانه . یه دوره خانوم . الان عشقم . قشنگ از روی اسم ها میشه فرود و صعود ...

شما از بد به خوب رفتین؟😂

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
2738
بذار شوهر کنم خودم اسممو تو گوشیش مینویسم  جونم نفسم عمرم تویی همه کسم عشقم

خخخخ من یبار زدم عشقم همه کسم بیشعور پاک کرد😒

همقسم😁😍 البته الان تعییر داده به جفر...😐🙄 چون معتقده ممکنه گوشیش گم بشه..شماره منو ور ندارن یو ...

عجب آینده نگریی کرده

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
عا😐😐🙄😕😕😶

یعنی دم شوهرت گرم فکر همه جارو کرده ولی من هنوز هضم نمیکنم😂

2706