2733
2734
عنوان

برای زایمان دوم چقد کادو بدم؟

277 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها

من ساکن شرق تهرانم محدوده نارمک 

وضع مالیمون پایینه 

دوستمون وضعش توپ نیست اما خب خیلی خوبه

این بنده خدا بچه دومشو تیرماه زایید سر کرونا نرفتیم 

حالا مشخصه ک بنده خدا فک کرده ما قصد پیچوندن کادو رو داریم چون همیشه قبل کرونا هم مسافرتا و اینارو سر بی پولیمون میپچوندیم 

خیلی غیر مستقیم از راه های عجیب غریب منحصر ب خصوصیات اخلاقیش مارو متوجه موضوع کرد ک وقتشه بریم کادو بچشو بدیم 

من از ۵۰۰ تا ۷۰۰ مد نظرمه چون اونا وضعشون خوبه و میگم یه موقع فک نکنن ما خسیسیم چقد باید بدم؟

شماها نظرتون چیه؟ 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

واسه کادو دادن به وضع خودت نگاه کن نه طرف مقابل چون تو میخایی کادو بخری ن اون

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونا کادوشون درچ حد بوده ب شما،شماهم همونقدری بدین

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738

بیخییییییال بابا. من به بچه داداشمم انقدر ندادم......

جنگه مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرم یه خرسی چیزی بگیر تهش با دویست سر و تهشو هم بیار با یه خرس بزرگ

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
اونا کادوشون درچ حد بوده ب شما،شماهم همونقدری بدین

من والا نزاییدم تا الان 😁

خونه و اینام نخریدم ببینم چقد میدن ، تولد و اینا تاحالا کادو ندادیم ب هم بدونم عرفشون چجوریه

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

من اومدم بگم ۱۰۰ تومن 🤣🤣🤣

وضع مالی ما پس خیلی خرابه داغم خبر ندارم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

100 کافیه باو

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706