2737
2734

باخواهرشوهرم بحث کردم وخیلی کفریم.دیشب خودش اس ام زده بهم گفته توکوچه یکی کروناگرفته مواظب بچت باش نزاربیادبیرون.منم خونه مادرم هستم.شخصی که کروناگرفته فقط۲تادرازمادرشوهرمینافاصلهدداره.بعددقیقاامروز امدن پسرموبردن.گفتن میبریم بیرون بچرخونیم

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍

نتم خیلی ضعیفه پیشاپیش پوزش میخوام.بعدرفتم یه سرخونمون که طبقه پایینشونم.دیدم بچروبردن خونه خودشون.ازپایین پسرموصداکردم.گفتم مامان جان توکوچه کروناهس بیابریم.بعدازبالاخواهرشوهرام گفتن خونه ماکه نداره.پسرمم تمایلی ب امدن نداش.امدم خونه مامانم.

بعد۲ساعت بچرواوردن ب خواهرشوهرم این پیاموزدم.

سلام گلم.خوبی.دیروزب من اون اس ام اس روزدی کلی منوترسوندی.بعدفرداش بلافاصله امدین بچروبردین.من فکرکردم میبریدش بیرون یاخونه خودت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بعداون پیام داد

آره عزیزم کاش همه میفهمیدن که ۰ی دارن میگن.یعنی ماکروناگرفتیم.مواطبش بودیم.ماسک هم داش.اول حرفومزه مزه کن بعدبگو

منم نوشتم

بی احترامی ب کسی نکردم.همیشه مواطب رفتارم بودم.بعدتودیشب اون پیامودادی الان امدین بچروبردین.دیگه شروع کردب چرتوپرت گویی

گفت

کلاپرحاشیه هستی دست خودت نیس.موضوع روالکی بزرگش نکن.خخخخحرص نخوربرواب بخور.خودتودیگرانوآزارنده.مابیشترازتوبفکرشیم

حالاحرفاش مونده بابا.منم گفتم پرحاشیه خودتی بتونمیرسم.گفت ادب خوردی یه آبم روش.حالاحالابایدبدویی تاب من برسی.بیچاره دادشم ازدستت چی میکشه.منم دیگه قاطی کردم

2706