2726
عنوان

کسی هست خواهرانه گوش کنه به حرفام

1967 بازدید | 153 پست

دعوای من و شوهرم خیلی وقته سر چیزای کوچیک دعوا میکرد باهام عقدیم الان من خونه بابامم اونم یه شهر دیگه بعد خانوادش اذیتش میکردن من میگفتم تحت فشاره الان عصبانی میشه چیزی نگم گذشت تا اینکه میخواست بیاد خونمون که من لباسام خونشون بود مامانش گفت همرو نبر بعد اومد به من گفت من گفتم لازم دارم لباسامو

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بگوعزیزم

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خلاصه باهام دعوا کرد که تو با مامان من مشکل داری دردت چیه و اینا بعد من هنگ بودم قشنگ چون حرف عادی رو به منظور گرفته بود بعد گفت تموم شد همه چی میگفتم عشقمون میگفت تموم شد میگفتم ارزوهامون میگفت تموم میخوام از شرت راحت شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من تنها بودم تو خونمون مادر و پدرم رفته بودن شهرستان واسه کارای اداریشون بعد فشارم خیلی رفت بالا زنگ زدم که چیکار کنم فهمیدن حالم خیلی داغونه مجبور شدم قضیه رو بگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706