2726
هر منطقه مدرسه خودشو داره ثبت نام میکنی جزوه میدن چند جلسه کلاس میزارن برات میری امتحان میدی من خیلی ...

میشه بهم کمک کنی کامل توضیح بدی؟ 

یعنی تو چند جلسه میشه دیپلم رو گرفت؟ 

یا چند سال طول میکشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسه ثبت نامش باید بره دیگع غیر حضوری برداره من خودم پریسال غیر حضوری برداشتم خونه خوندم و امتحان دا ...

اینجوری یاد میگیره چیزی؟ 

سخت نیس؟ 

اول رو خونده میخاد دیپلم بگیره چند وقت طول میکشه؟ 

اینجوری یاد میگیره چیزی؟  سخت نیس؟  اول رو خونده میخاد دیپلم بگیره چند وقت طول میکشه؟&nb ...

من فقط پیش دانشگاهیم مونده بود تونستم غیر حضوری ...بستگی داره هوشش و پشتکارش چجوری باشه بهش بگو از سایت الا استفاده کنه عالیه تدریس رایگان داره همه درسارو

من فقط میش دانشگاهیم مونده بود توتستم غیر حضوری ...بستگی داره هوشش و پشتکارش چجوری باشه بهش بگو از س ...

اگ از چند روز دیگه بخاد بره ثبت نام کنه باید بره مدارس بررگسالان؟ 

میتونی بگی چند وقت طول میکشه تا دیپلم؟ 

اگ از چند روز دیگه بخاد بره ثبت نام کنه باید بره مدارس بررگسالان؟  میتونی بگی چند وقت طول میکش ...

اره یه مدرسه بزرگسالان دولتی پیداکنه بره ثبت نام...فک میکنم تادیپلم کلا ۹۶ واحددرسی باید بگذرونی مثلا۳تا درس برمیداری  دین وزندگی رو پاس کنی ۳ واحده ادبیات مثلا ۲واحد عربی ۲واحداگه اینارو قبول بشی ۷واحدشو گذروندی 

2706