2737
2734
عنوان

این تاپیک بماند یادگاری از من❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 125 پست
الان همه مردا اینطورین  مرده زنش زنده اس میره زن میگیره چ برسه نباشی  دیگه دوره‌ی مردای ...

شیطونه میگه بلند شم محمد رو یه دل سیر بزنم😭

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
کاری نکردم نازنین به چیزهای خوب فکر کن عزیزم تا قلب مهربونت اذیت نشه شبت بخیر گلم

همین که متوجه شدم آدم های مهربونی مثل شما هنوز هم هستن

بهترین کاری بود که در حقم کردید

بازم ممنونم

شب شما هم بخیر دوست مهربونم😘

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاله که چیزی نیست مواظب خودت باش عزیزم

خیلی ممنونم عزیزدل

ان شاءالله همیشه سلامت باشی🤗

از تو بعیده ، انشالله بحق این روز عزیز مشکلت حل بشه

خیلی ممنونم

ببخشید اگه باعث رنجش و ناراحتی شما شدم 

2738
عزییییزم ان شاالله خداوند چیزی جز خوبی سر راهت قرار نده ❤

برای شما همینطور

ان شاءالله همیشه به شادی و خوشی زندگی کنی🤗

قربونت برم🦋🦋🦋

سلام عزیزم حالتون خوبه؟

من حالم خوبه خداروشکر

ببخشید دیشب شما رو ناراحت کردم شرمنده ام به خدا

بابت پیام اون دخترخانم. ممنونم که ازم حمایت کردی دوست عزیزم😍

من با ایشون دوستم گاهی اینجوری حرف میزنه

اشکال نداره

نباید خودتون اذیت میکردی

هرچند که خوشحال شدم😄

عزیزدلم مهربانم گلم صمیمانه از ته قلبم ممنونم بابت مهربونیت گلم

هرچی یادتون بیفتم براتون دعا میکنم🤗

سلام عزیزم حالتون خوبه؟ من حالم خوبه خداروشکر ببخشید دیشب شما رو ناراحت کردم شرمنده ام به خدا باب ...

سلام به روی ماهت گلم

از صبح به فکرتم،الان که اومدم تو سایت گفتم بیام احوالتو بپرسم.

واقعا خوشحال شدم که حالت بهتره مهربانو.❤

نمیدونم،کلا نمیتونم بی احترامی به کسی رو تاب بیارم.بعدم چون حال شما رو میدونستم دیگه نشد چیزی نگم😁

خودت گلی که همه رو خوب میبینی عزیزم

ممنونم از دعای خیرت.دل به دل راه داره بانو

سلام به روی ماهت گلم از صبح به فکرتم،الان که اومدم تو سایت گفتم بیام احوالتو بپرسم. واقعا خوشحال ش ...

فدای مهربونیت عزیزم

خیلی ممنونم

سلامت باشی عزیزجانم

خودتو جمع کن بابا.....

من منتظر تاپیک نی نی دار شدنت بودم!😕

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
سلام عزیزم حالتون خوبه؟ من حالم خوبه خداروشکر ببخشید دیشب شما رو ناراحت کردم شرمنده ام به خدا باب ...

وااای کاشکی همه مثل شما باشعور بودن عذرخواهی میکردن!! من که بارها توهین به ناحق شنیدم و هر دفعه حسابی ناراحت شدم...

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2706