2726
عنوان

این تاپیک بماند یادگاری از من❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 125 پست
نشبن اونجوری زنگ بزن اورژانس بیاد

اووه بابا ولش کن

دو روزه درد میکنه 

امشب بدتر شده

بمیرم چیزی نیست فقط نگران مامانمم😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرروز قلبم درد میکنه  هنوزم زنده ام خیالت راحت صبح همین جایی

حالا یه ذره خوشحالم که میخوام برم اون دنیا

نمیذاری چرا😢

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2728
حالا یه ذره خوشحالم که میخوام برم اون دنیا نمیذاری چرا😢

چراانقدناامیدی عزیزم

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
عزیزم با این حالت نخواب اگه کسی پیشته بیدارش کن و برو بیمارستان یا کلینیک شبانه روزی ... سهل‌انگاری ...

ممنونم عزیزم بابت راهنمایی ات 

کی الان توی ایرران اینهمه عمرمیکنه تامن بکنم عزیزمن من یکی خیلی عمربکنم ده ساله دیگست الان بیستودوسا ...

خب حالا خدارو چه دیدی شاید تو موندی 😁😁😁😁منکه به شخصه دوست دارم ۷۰ سال عمر کنم 😂😂

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
عزیزم ان شاءالله که چیزی نیست برات آیت الکرسی میخونم با خیال راحت بخواب عزیزم

مرسی عزیزم منم برات حمد میخونم من اخه دوماه پیش کرونا گرفتم خوب شدم .....تپش قلبم اینقد شدید بود که دکتر قلب رفتم کلی بهم دارو دادن همش شبا با استرس میخوابم غذامم شده گیاهی کلا😭

خو ممدو بیدار کن 

بیا ببین صدای خروپفش تا سرکوچه میره😂

بیدارش کنم از درد قلب نمیرم خودش منو میکشه

اووه بابا ولش کن دو روزه درد میکنه  امشب بدتر شده بمیرم چیزی نیست فقط نگران مامانمم😔

خدا نکنه اگه خیلی درد میکنه برو دکتر 

یه نصیحت خواهرانه میکنم عزبزم هروقت هرجات درد میکنه حتما برو دکتر بخدا تو این دوره زمونه انقدر زندگیا سخت شده دور از جونتون دور ارجونتون زبانم لال اگه زمین گیر بشیم کی میاد پرستاری مونو بکنه ؟خانوادمون بعد چندماه خسته میشن میشیم عذابشون فقط 

دوراز جون شما البته منظورم اینه به سلامتیت اهمیت بده💜💜💜💜

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
نگران نباش چیزیت نمیشه... مشکل قلبت چیه؟؟؟

مشکل خاصی نداشتم

فقط  دردش رو نمیتونم تحمل کنم

خب حالا خدارو چه دیدی شاید تو موندی 😁😁😁😁منکه به شخصه دوست دارم ۷۰ سال عمر کنم 😂😂

انشالله هرچقد میخوای بیشترازاون عمرکنی عزیزم ولی من هروقت خواستم بکیرم اون صابونرو حتماوصیت میکنم انجام بدن حداقل حوصلم سرنره خخخخ

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
اگه خونتون سیر داری یدونه سیرو با چاقو کوچولوش کن بعد یهو قورتش بده خیلی خوبه

چشم عزیزم

ممنونم 

2706