2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید پانیک چیه یعنی چی؟دفعه اولمه میشنوم ینی میخونم 

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
ترس شدید که با تپش قلب و حس مردن و حس خفگی به وجود میاد خطری بدنو تهدید نمیکنه فقط ترسش وحشتناکه

اهااااااا ممنون توضیح دادی🖤

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2738
ترس شدید که با تپش قلب و حس مردن و حس خفگی به وجود میاد خطری بدنو تهدید نمیکنه فقط ترسش وحشتناکه

منم چند وقتیه میترسم شبابخوابم حس میکنم الان زلزله میاد،دنیا کن فیکون میشه، الان میمیرم😭خوابم میاد ولی میترسم بخوابم نمیدونم حالا اینی که ‌شمامیگید هست یا ن

منم چند وقتیه میترسم شبابخوابم حس میکنم الان زلزله میاد،دنیا کن فیکون میشه، الان میمیرم😭خوابم میاد ...

منم قبلا از زلزله و اینا میترسیدم اما الان بیشتر از قلبم میترسم ......نه اون نیست من از وقتی کرونا گرفتم پانیک شدم دقیقا هفته اولش ....با ترس شدید که هرلحظه حس میکردم دارم میمیرم.....اما دوماهه از کرونام گذشته کامل خوب شدم اما قلبم اذیته یه کم ..به خاطر اون میترسم

منم قبلا از زلزله و اینا میترسیدم اما الان بیشتر از قلبم میترسم ......نه اون نیست من از وقتی کرونا گ ...

خداروشکر که خوب شدی عزیزم❤️ایشالا هرچه زودتر شرش کنده شه این ترس هم😘