2410
2553
عنوان

بعضیا چطوری روشون میشه اینجا تاپیک میزنن ریز ب ریز رابطشونو میگن

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 136 پست
خانوما مشکل فرق داره  اینا دارن درباره کوتاهی و بلندی تنگی گشادی بحث میکنن

من راستش حس میکنم اون کاربرهایی که به قول شما تنگ و گشادی و کوتاه و بلندی رو عنوان میکنن همشون مرد مریضن😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من راستش حس میکنم اون کاربرهایی که به قول شما تنگ و گشادی و کوتاه و بلندی رو عنوان میکنن همشون مرد م ...

ن من خودم سوال پرسیدم البنه ن سوال اون مدلی ولی خب سوالم جنسی بود ولی مرد هم نیستم

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2720
خانوما مشکل فرق داره  اینا دارن درباره کوتاهی و بلندی تنگی گشادی بحث میکنن

خوب اين خودش يه عامل طلاقه و مشكل سازه 

از پايه مشكل محسوب ميشه

باعث سردي زوجين ميشه

منجر به اختلاف و طلاق ميشه 

👻
خوب عزیزم خودشون نمیدون تنگه یا گشاد ما از کجا بدونیم ندیده ونشناخته

مگه بدونی و بشناسی هم باید از این موردش خبر دار باشی

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2714
خوب اين خودش يه عامل طلاقه و مشكل سازه  از پايه مشكل محسوب ميشه باعث سردي زوجين ميشه منجر به ...

مشکل نداره زده ب هر و کر میگه ب نظرتون من تنگم یا کشاد

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
همه یه چند باری این کارو کردن ولی خب همیشگیش ایراد داره

ن همیشه ک نمیشه من کلا ی سوال دارم خرجا میرم میپرسم ب جوابی هم دست نیافتم🤣

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

استاتر درست میگن اصلا نمیدونم بعضی خانوما چرا رعایت نمیکنن یه چیزایی ادم اینجا میبینه که از خجالت میخوای آب بشی اینجا مجرد و کم سن و سال زیاده رعایت کنید اگه یکی بخاطر پست های شما کار خلافی ازش, سر بزنه یا ذهنش آلوده بشه شما هم تو گناهش شرکید 

2706