2733
2734
عنوان

پسرم از بچه میترسه😆😆

207 بازدید | 8 پست

زنداداشم امروز مرخص شد 

تازه زایمان کرده

بچه اونم پسره وای انقد نازه می‌خوام بخورمش

حالا بگذریم😂

آوردم ب پسرم ک ۷ ماهشه نشون دادم گفتم کمیل ببین آقا پرهامو

همچین ترسید بچه عقب عقب می‌رفت😂😂😂😂😂

وای انقد خندیدیم😂😃

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جونم😂😂

یه سوال بی ربط پروفت خودتی؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728
اره عزیزم

عزیزم😍😍بهت نمیاد بچه داشته باشی بیبی فیسی😍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
جدی؟😂

بخدا❤

2738

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e