2733
2734

تو این شرایط کرونا وگرونی ومشکلات بیشتر با افزایش سن ودانشگاه ودرسا وسن بیشتر هم توقع بیشتر میطلبن ازت،منم حسابی افسرده شدمه جوری که هر چی خودمو مشغول میکنم بازم کم میارم ،میشه راهکار بدین ؟خودمم از افسردگی اذیتم ،دلیلشو درمانش 

خب باید بری پیش روانشناس

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اول اینکه خودت رو خیلی ارزشمند بدون و به خودت احترام بذار 

دوم برای رضایت دیگران تلاش و زندگی نکن و طوری زندگی کن که خودت دوست داری 

سوم ، حتما و حتما برای خودت هدف داشته باش و برای رسیدن به اهدافت تلاش کن و با عبور از کمترین پله های نزدیک شدن به هدفت انگیزه و انرژیت بیشتر شده و دلایل بیشتری برای زندگی پیدا میکنی 

چهارم ، ما فقط یکبار فرصت زندگی داریم پس خوب زندگی کن و قدر لحظاتت رو بدون ، کسی از فردا خبر نداره

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

من اینطوریم که تا وقتی مشکل وجود داره افسرده هستم و وقتی مشکل برطرف شد خود به خود خوب میشم. 

البته همیشه هم این اتفاق نمیفته گاهی یه چیز بد با چیزای بدتر فراموش میشند.

من اینطوریم. گاهی فکر میکنم زیادی منطقیم . باید زد به سیم بیخیالی. باید بگی این نیز بگذرد ...

ولی برای اینکه افسرده نشی برای خودت هدف مشخص کن. یک هدف خیلی بزرگ برای طولانی مدت. هدفهای مختلف کوتاه مدت. ادم هدفمند هیچ وقت افسرده نمیشه.

اول اینکه خودت رو خیلی ارزشمند بدون و به خودت احترام بذار  دوم برای رضایت دیگران تلاش و زند ...

مرسی از پست خوبت ارومم کرد حالم بده

خدا خیرت بده🌷

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2706