2733
2734
عنوان

ممکنه کسی پلی کیستیک باشه و راحت باردار بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 87 پست
میگن روزی سه تا لاغر میکنه میگم مشکل نداره متفورمین از خودم زیاد کنم یعنی روزی دو تا بخورم😁یا نمی ...

اخه قند رو‌میندازه خطرناکه ادم میره تو‌کما

من کلا افت قند دارم وگرنه میخوردم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
الان اولین پری بعد زایمانه  برم میگه نه طوریت نیس دوساله من تو این دکترا علافم ازامایش سونو ه ...

شما اولین پری بعد زایمانی؟

تهرانی؟؟

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ععع نی نی داری پس فکر کردم اقدامی

نه بابا من سه بار باردار شدم دوبارش اصلا نفهمیدم چطوری با کا

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
نه بابا من سه بار باردار شدم دوبارش اصلا نفهمیدم چطوری با کا

پس تاپیک برای چی زدی😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
همون پس شاید بخاطر همونه.کدوم شهری

نه اخه قبل بارداریمم همینجور شدم راسشو‌‌بخوای من ای یو دی گذاشتم بزرگترین اشتباهی که یه زن میتونه بکنه ۶ ماه خون ریزی دکتر خرم درش نمیاورد بعد اون ریختم بهم

اندومتریوز چطوریع شما میدونی؟

علاعم کیست چیه میگید؟موهای زاعد کجا در میاد مثلا؟

یه جا خوندم دور ناف

کشاله راه

سینه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
 دکتر بنفشه محسنی رجایی پیج اینستا همین جوری فارسی سرچ کنی برات میاره... توی بیمارستانهای زیاد ...

جواب میده تو پیج؟

نه اخه قبل بارداریمم همینجور شدم راسشو‌‌بخوای من ای یو دی گذاشتم بزرگترین اشتباهی که یه زن میتونه بک ...

نه والا اطلاعی ندارم. این دکتره که معرفی کردم خیلی خوبه

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
یه جا خوندم دور ناف کشاله راه سینه

من دارم اینجاها

2706