2733
2734
عنوان

قیافه و ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 47 پست
اخه مگه میشه ربطی نداشته باشه!! مثلا شما خودتون واقعا اگر پسری داشته باشین راضی میشین بره یک دختر ز ...

این چه حرفیه 

اون دختر زشت یه ادمه

و اگه میتونست خودش قیافه شو شکل بده خودشو حوری میکرد

یعنی واقعا منطق شما اینه چون طرف زشته

حقش نیست یه زندگی خوب داشته باشه

یه همسر خوب زیبا

یا  اونی که خوشگل و زیباست حتما باید با یه ثروتمند همه چی تموم ازدواج کنه  و گرنه حیف میشه

واقعا شما نمیتونی عدالت خدارو درک کنی

طاووس هم زیباست ولی پاهای زشتی داره

قرار نیست همه همه چیز های خوب یا بد داشته باشه

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه
به نظرم به قیافه نیست بابات جیبش پرباشه شوهرخوب وایده ال گیرت میاد

به نظرت شوهری که واسه پول بابات اومده ایده اله ؟ من ترجیح میدم واسه خودم بیاد نه جیب بابام به خاطر همینم چند تا خاستگاه رد کردم 😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

زیبایی نسبیه، اگه واقعا اینطورنبود همه مردا باید یه خانومو انتخاب میکردن تازه مردا کلی نگرن، شوهر من شغلش طوریه ک بازیباشناسی سروکار داره ولی منو ک یه آدم معمولی ام ازنظرخودم انتخاب کرده 

این چه حرفیه  اون دختر زشت یه ادمه و اگه میتونست خودش قیافه شو شکل بده خودشو حوری میکرد ...

نه ببینید منطق بنده که این نیست 

منتهی چیزی که هم اکنون من دارم در اطرافیان میبینم متوجه شدم ظاهرا آقایون اصلا هول قیافه خوبن 

ما الان دختر داریم نجیب و درس خونده و با خانواده خوب اما چهره خوبی نداره ازدواج نکرده ۳۹ سالشونم هست 

مثلا عمه خوده م باز چهره خوبی نداره الان ۶۰ سالشه باز اونم اصلا هیچ خواستگاری نپسندیدش

واقعا شرایط به ادم این مساله رو نشون میده 

من خودم خیلی خوشگل بودم ولی سی سالگی ازدواج کردم اونم با دعا و نذر و هزار داستان

اگه اینجوریه پس چرا کسی نمی یومد جلب قیافه ی من بشه؟ 

چون خیلی جدی بودم اصلا ارتباط عمومی خوبی نداشتم خوش اخلاق نبودم

با پسرها اصلا دوست نمیشدم

ایناست که مهمه نه قیافه

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
نه ببینید منطق بنده که این نیست  منتهی چیزی که هم اکنون من دارم در اطرافیان میبینم متوجه شدم ظ ...

به قیافش نیست که ازدواج نکرده اونا نتونستن برم مخ یکی رو بزنن

الان دختر خوب ملاک نیست ملاک زرنگیه فرده

2738
نه ببینید منطق بنده که این نیست  منتهی چیزی که هم اکنون من دارم در اطرافیان میبینم متوجه شدم ظ ...

این چیزی ایه که شما داری میبینی و گرنه 

برای همه اینجور نیست

انگار تمام زنان متاهل زیبا اند

اونا قسمت شونه و گرنه نمیشه گفت چون طرف قیافه نداره

ازدواج هم نمیتونه بکنه

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه
به نظرت شوهری که واسه پول بابات اومده ایده اله ؟ من ترجیح میدم واسه خودم بیاد نه جیب بابام به خاطر ه ...

والامن هرکیومیبینم که خواستگارخوب داره بایه پسرخیلی ایده ال ازدواج کرده پدردختره وضعش خیلی خوب بوده واونایی هم که پدرشون وضع مالی خوبی نداشتن باادم معمولی یامعمولیه روبه پایین ازدواج کردن خیلی‌کم پیش میادکه‌واقعااینجوری نباشن خیلی خیلی کم

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
والامن هرکیومیبینم که خواستگارخوب داره بایه پسرخیلی ایده ال ازدواج کرده پدردختره وضعش خیلی خوب بوده ...

خب هر کی میره هم سطح خودشو‌میگیره

البته یه چیزه دیگم هستابعضیاخوشگل نیستن ولی اینقدبه خودشون میرسن که ...

بعضیام خوشگلن ولی به خودشون نمیرسن زشت به نظرمیان یاخیلی بدبختی کشیدن

اخه مگه میشه ربطی نداشته باشه!! مثلا شما خودتون واقعا اگر پسری داشته باشین راضی میشین بره یک دختر ز ...

اگه دوسش داشته باشه اره.قیافه کلا دوماه کارایی داره.بعد دیگه تکراری میشه و اخلاق و منش آدماس ک مهمه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
والامن هرکیومیبینم که خواستگارخوب داره بایه پسرخیلی ایده ال ازدواج کرده پدردختره وضعش خیلی خوب بوده ...

ببین شاید از نظر این که پولدار که باشی با آدمای پولداری رفت و آمد میکنی یا کسایی که سطح اجتماعی خوبی دارن برای همین شاید تاثیر بزاره ولی اگه پسری واسه پول یا موقعیت بابات بیاد اصلا به نظرم مورد جالبی نیست و ایده ال نیست 

آدم اگه فقیر هم باشه باباش خودش اگه درس بخونه و موقعیت اجتماعی خوبی واسه خودش بسازه میتونه ازدواج خیلی خوبی داشته باشه 

خب هر کی میره هم سطح خودشو‌میگیره

خب منم همینومیگم ربطی به قیافه نداره اونایی هم که پولدارن اینقدبه خودشون میرسن که حرفی برای گفتن ندارن

2706