2733
2734
هلیا خدا خیرت بده تورو خدا اخرین سوالمم جواب بده🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️  میشه ت ...

دوستت بعد تو ازدواج میکنه

شوهرت شغلش دولتیه، خیلی پسر خوب و سربزیر و آقاییه، بنظرم شاید حتی تو یکی از ادارات دولتی با هم اشنا شید مثل بانک

ازیناس که یه جنتلمن واقعیه

انقدر عاشقت میشه و میاد سراغت که خودت تعجب میکنی ولی مطمئن باش خیلی پسر خوبیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ظاهری خوبه عزیزم ولی میگم اون چیزی که شاید خیلی خوووشگل باشه نیست از نظر شغلیم موفق میشی ولی خود ...

عزیزم خیلی ببخشید میشه بگی قدش بلنده یا نه؟ یکیم این پسری که الان بهش فکر میکنم چجور ادمیه؟ مذهبیه؟ ممکنه بهم ابراز علاقه کنه؟

تو بعضی وقتا خیلی خوبی، بعضی وقتا خیلی حس میکنی آدم بدی هستی( در نظر خودت) در کل چیزی که من ازت حس ...

دقیقا از دید بقیه خوبم . ولی خودم وقتی از خدا دورم حس بدی به خودم دارم ...  هدفم درسم بود که تموم شد . دقیقا حال و روزم همینه

میشه بگی در آینده سر کار میرم ؟ ازدواج کنم بچه دار میشم ؟

همسرم اشناس یا غریبه؟ اخلاقی چه جور ادمیه

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
2728
دوستت بعد تو ازدواج میکنه شوهرت شغلش دولتیه، خیلی پسر خوب و سربزیر و آقاییه، بنظرم شاید حتی تو یکی ...

وای مرسی هلیا جون انشالا خدا خیرت بده و ب هرچی میخوای برسی عزیزم و زندگیت پر از انرژی مثبت بشه 😍😍😍😍😘😘😘😘😘

2738
عزیزم درخواست دوستی میدم بهت قبول کن فردا میام بهت میگم قاطی کردم الان

مرسی عزیز دلم باشه ممنونم، ببخشی اذیت شدی

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
نه یکی میاد خواستگاری خواهرت همین چندوقته که اصلا کلا همین پسره از یادش میره پسره بنظرم یجوریه، همی ...

با الف ازدواج میکنم یا س

به نظرت کدوم میاد خواستگاری ....کی عقد میکنم؟؟؟؟کدومشون بهم فکر میکنن؟؟؟؟خانوادش راضی هستن؟؟؟کدومش دوسم داره؟؟؟؟؟رتبه وکالتم ار بین 125 نفر چندم میشم؟؟؟؟؟

دختره

شما حس ششمی

یجایی من از بس گفتم به خلیل میرسم یا نه شما خندیدین😂میشه خودتونم جوابمو بدین و اینکه بچه اولم چیه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
شما حس ششمی یجایی من از بس گفتم به خلیل میرسم یا نه شما خندیدین😂میشه خودتونم جوابمو بدین و اینکه ب ...

رسیدی به خلیل؟؟؟؟😂😂😂😂

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
رسیدی به خلیل؟؟؟؟😂😂😂😂

نه بابا میگم شما حست رو بگو😂😂😂😋

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2706