2726
عنوان

مامانای مهربون ی لحظه میشه بیاین به کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 109 بازدید | 22 پست
منم دخترم همینه خیلی بهم میچسبه. بچها بخدا من خیلی مهربونم اونروز واقعا کلافه بودم و دست خودم نبود ا ...

ببین من چندروزه سیاتیکم گرفته دست تنها هم هستم نمیدونی چه زجری میکشم از کمردرد پسرم هم خیلی شیطونه از روزی که من اینطوری شدم صدبرابر بیشتر بهم چسبیده همش هم میگه بغلم کن منم همه جوره بهش محبت میکنم ولی خیلی سخته بغلش کنم می میرم از درد، میدونم اون لحظه خسته شدی یا کم آوردی ولی تو از محبت سیرابش کن در آینده نتیجه شو میبینی اینا فرشته هایی هستن که خدا برامون فرستاده باید روی چشممون بزرگشون کنیم اگه خسته میشی کمک بگیر زیاد به کار خونه فکر نکن بچه از همه چی مهم تره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکی بهت میگه بغلیش نکن یا لوسش نکن یا بدعادت میشه دلسوز بچه تو نیست، تو مادری باید منبع عشق و آرامش بچه ت باشی بعد دوسالگی کم. کم میشه قانون گذاشت و تربیت کرد اونم حتما کتاب بخون و اصولی و نه حرف خاله خانباجی 

ببین من چندروزه سیاتیکم گرفته دست تنها هم هستم نمیدونی چه زجری میکشم از کمردرد پسرم هم خیلی شیطونه ا ...

الهی عزیزم انشالله هرچه زودتر خوب بشی. خدا گل پسرتو حفظ کنه. مرسی واقعا با حرفاتون اروم شدم دقیقا همش مشکلم اینه به کار خونه فک میکنم. از فردا َسعی میکنم بیشتر پیشش باشم وقتایی ک خوابه به کارام برسم. امیدارم تاثیر داشته باشه این رفتارش یادش بره

قلبم❤️دخترم
2728
الهی عزیزم انشالله هرچه زودتر خوب بشی. خدا گل پسرتو حفظ کنه. مرسی واقعا با حرفاتون اروم شدم دقیقا هم ...

ممنون عزیزم برات آرزو میکنم این روزها با آرامش و شیرینی برات بگذره و لذت بچه تو ببری 

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e