2703
2553
عنوان

شماره

143 بازدید | 16 پست

سلام دوستان امیدوارم حرفی که میزنم جبهه نگیرید بنده قبلاً به کسی علاقه داشتم خلاصه ایشون بازی دادن سر قضیه ای دعوامون شد بهش است ام دادم ببخشید عذرخواهی کردم فلان بدش ایشون بنده نمی‌دونستم ازدواج کردن به بنده پیام دادن اون چیزی که تو دلت مونده رو بگو چرا با خودت این کارو میکنی خلاصه چیزی نگفتم فردا اون روز همسرش بهم زنگ زده من از همه چی خبر داشتم داشتیم دستت مینداختبم اولش فکر کردم دروغ میگه زنشه اینستاگرامشون نگاه کردم بله درسته حرفش شماره بنده رو ذخیره کرده به زنش میگم پس چرا شما ره بنده رو ذخیره کردن میگه دفعه بعدی بفهمه توی حس حقارت بهم دست داده 😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بلاکشون کن همین

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2714

دیگه هم جوابشونو نده اگه بازم بهت زنگ زدن یا پیام دادن

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

چه بيشعور ازشون شكايت كن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706