2737
2734

چن روز دیگه تولدشه خیلییم ازهم دوریم نمیتونم کنارش باشم تولدبگیرم براش ازالان ی تیشرت خیییلی قشنگ گرفتم میگم براش بفرسم بعدش میگم ن بزار بیاد چون ی هفته بعد تولدش مرخصی میگیره میادپیشم،بعدش ادمای دورمونم حسودن ی نمونش زن داییش اصن پروفایل نمیزارم ازاین بچه بازیا ک بگم باعشقم خوبم میترسم ازحسودی داستانی بسازن برام نمیدونم روز تولدش عکساشو استوری کنم یان ؟؟؟؟؟؟؟اخه تولدمن نامزدم استوری گذاشت اما ازادمای دورم میترسم 

نه باو کادو تولد روز تولد خوبه دا ذوق داره یه دسته گل سفارش بده ببرن بهش تحویل بدن به نظرم این خیلی ذوق داره 😍

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

خب حسودا رو هیدن کن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه باو کادو تولد روز تولد خوبه دا ذوق داره یه دسته گل سفارش بده ببرن بهش تحویل بدن به نظرم این خیلی ...

توفکرشم اره ولی استوریونمیدونم میترسم ازهمین زن داییش نمیخام بدونه خوبیم داستان شروع کنه چون بدسابقه داره تازه ازشون راحت شدم

2731
توفکرشم اره ولی استوریونمیدونم میترسم ازهمین زن داییش نمیخام بدونه خوبیم داستان شروع کنه چون بدسابقه ...

بابا بیخیال بقیه واسه دلخوشی عشقت هرکاری لازمه بکن گوربابای حرف مردم اوناهمینجوریشم زر میزنن 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
2738
بابا بیخیال بقیه واسه دلخوشی عشقت هرکاری لازمه بکن گوربابای حرف مردم اوناهمینجوریشم زر میزنن 

عاره خب اما بخدا مخم نمیکشه داستان شروع کنن ازاینحرفا میگم مغزم راحته بزار دگ کاری نکنم ی داستان دیگ شروع شه

عاره خب اما بخدا مخم نمیکشه داستان شروع کنن ازاینحرفا میگم مغزم راحته بزار دگ کاری نکنم ی داستان دیگ ...

به نظرمن خوشی دوتاتونو ازدست نده 👍🏻

سعی میکنم هرکاری لازم باشع انجام بدم ممنون

حتما عزیزدلم به پای هم پیربشین نه به دست هم😁💕